Pomoćno osoblje Clear Springsa

Podrška za okružne itinerante

Tim Greeley
Blind/Vision Impaired Instructor - District 112

Craig Horejsi
Instruktor za orijentaciju i mobilnost - Distrikt 288
952-567-8237

Natalie Kuramoto
Gluhi Tvrdo sluh
natalie.kuramoto@minnetonkaschools.org
952-401-8251

Michelle Makres
Specijalista za pomoćnu tehnologiju
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-8125

Erin Majkl
Fizikalni terapeut
erin.michael@minnetonkaschools.org.
952-401-8124

Sara Rendall
Augmentative and Alternative Communication Specialist
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-283-8113

Jessica Connolly Russow
Audiolog
jessica.connollyrussow@minnetonkaschools.org
952-283-8252

TBD
Instruktor za tjelesno oštecenog


Dodatno osoblje za podršku

Heather Daldoul
ELL Učitelj
heather.daldoul@minnetonkaschools.org
952-401-6946

Amy Horning
Socijalni radnik
amy.horning@minnetonkaschools.org
952-401-6990

Sara Džonson
Školska sestra
sara.johnson@minnetonkaschools.org
952-401-6937

Brenda Van Dixhorn
Specijalista za čitanje
brenda.vandixhorn@minnetonkaschools.org
952-401-6993

Beth McAuley
Školska sestra
beth.mcauley@minnetonkaschools.org
952-401-6950


Menadžeri specijalnih obrazovnih slučaja


Specijalno obrazovno osoblje

Kristin Laughlin
Direktor specijalnog obrazovanja
kristin.laughin@minnetonkaschools.org
952-401-5045

Alyssa Engdahl
Terapeut na zanimanju
alyssa.engdahl@minnetonkaschools.org
952-401-6978

Talia Lehmann
Školski psiholog
talia.lehmann@minnetonkaschools.org
952-401-6988

Michele Orth
DAPE
michele.orth@minnetonkaschools.org
952-401-6928

Shelly Dekker
DAPE
shelly.dekker@minnetonkaschools.org
952-401-6928

Susan Walker
Specijalni obrazovni facilitator
susan.walker@minnetonkaschools.org
952-401-6988

SSSBanner-web

U ovom dijelu

Dom za podršku studenata