Deephaven Support Staff

Osoblje okruga

Tim Greeley
Ne mogu da ga vidim 112.

Craig Horejsi
Instruktor za orijentaciju i mobilnost-distrikt 288
952-567-8237

Natalie Kuramoto
Gluhi teško sluha
natalie.kuramoto@minnetonkaschools.org
952-401-8251

Michelle Makres
Specijalista za tehnologiju za asistente
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-8125

Erin Michael
Fizioterapeut
Erin.Michael@minnetonkaschools.org
952-401-8124

Sara Rendal
Augmentativno i alternativni specijalist za komunikaciju
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-283-8113

Jessica Connolly
Audio log
jessica.connollyrussow@minnetonkaschools.org
952-283-8252

TBD
Instruktor za fizički oštećenog


Dodatno osoblje za podršku

Maura Devanie
ELL Teacher
maura.devanie@minnetonkaschools.org
952-401-6909

Kathryn Fox
Reading Specialist
kathryn.fox@minnetonkaschools.org
952-401-6869

Howard Siegel
Školski savjetnik
howard.siegel@minnetonkaschools.org
952-401-6900

Tina Sierra
Reading Specialist
tina.sierra@minnetonkaschools.org
952-401-6907

Jessica Thull
Social Worker
jessica.thull@minnetonkaschools.org
952-401-6908

Carol Traynor
School Nurse
carol.traynor@minnetonkaschools.org
952-401-6905


Specijalni menadžeri slučajeva obrazovanja

Kristen Bruckschen
Department Chair/ case manager
kristen.bruckschen@minnetonkaschools.org
952-401-6865

Kelsi Jans
kelsi.jans@minnetonkaschools.org
952-401-6864

Amber Larsen
amber.larsen@minnetonkaschools.org
952-401-6862

Diane Paradeau
diane.paradeau@minnetonkaschools.org
952-401-6864

LeAnne Smith
leanne.smith@minnetonkaschools.org
952-401-6867


Specijalno obrazovno osoblje

Samantha Bauchle
DAPE
samantha.bauchle@minnetonkaschools.org
952-401-6876

Natalie Hanson
School Psychologist
natalie.hanson@minnetonkaschools.org
952-401-3117

Erin Osgood
Special Education Facilitator
erin.osgood@minnetonkaschools.org
952-401-6863

Elizabet TIEDEMANN
A strategElizabeth.TIEDEMANN@minnetonkaschools.com
952-283-8127

Dawn Torine
Occupational Therapist
dawn.torine@minnetonkaschools.org
952-401-6870

SSSBanner-web

U ovom dijelu

Dom za podršku studenata