Pomoćno osoblje Deephavena

Osoblje okružnog itineranta

Tim Greeley
Blind/Vision Impaired Instructor - District 112

Craig Horejsi
Instruktor za orijentaciju i mobilnost - Distrikt 288
952-567-8237

Natalie Kuramoto
Gluhi Tvrdo sluh
natalie.kuramoto@minnetonkaschools.org
952-401-8251

Michelle Makres
Specijalista za pomoćnu tehnologiju
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-8125

Erin Majkl
Fizikalni terapeut
erin.michael@minnetonkaschools.org.
952-401-8124

Sara Rendall
Augmentative and Alternative Communication Specialist
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-283-8113

Jessica Connolly Russow
Audiolog
jessica.connollyrussow@minnetonkaschools.org
952-283-8252

TBD
Instruktor za tjelesno oštecenog


Dodatno osoblje za podršku

Maura Devanie
ELL Učitelj
maura.devanie@minnetonkaschools.org
952-401-6909

Kathryn Fox
Specijalista za čitanje
kathryn.fox@minnetonkaschools.org
952-401-6869

Howard Siegel
Školski savjetnik
howard.siegel@minnetonkaschools.org
952-401-6900

Tina Sierra
Specijalista za čitanje
tina.sierra@minnetonkaschools.org
952-401-6907

Jessica Thull
Socijalni radnik
jessica.thull@minnetonkaschools.org
952-401-6908

Carol Traynor
Školska sestra
carol.traynor@minnetonkaschools.org
952-401-6905


Menadžeri specijalnih obrazovnih slučaja

Kristen Bruckschen
Predsjedavajući odjela/ voditelj slučaja
kristen.bruckschen@minnetonkaschools.org
952-401-6865

Kelsi Jans
kelsi.jans@minnetonkaschools.org
952-401-6864

Amber Larsen
amber.larsen@minnetonkaschools.org
952-401-6862

Diane Paradeau
diane.paradeau@minnetonkaschools.org
952-401-6864

LeAnne Smith
leanne.smith@minnetonkaschools.org
952-401-6867


Specijalno obrazovno osoblje

Samantha Bauchle
DAPE
samantha.bauchle@minnetonkaschools.org
952-401-6876

Natalie Hanson
Školski psiholog
natalie.hanson@minnetonkaschools.org
952-401-3117

Erin Osgood
Specijalni obrazovni facilitator
erin.osgood@minnetonkaschools.org
952-401-6863

Elizabeth Tiedemann
SEL Strategelizabeth.tiedemann@minnetonkaschools.com
952-283-8127

Dawn Torine
Terapeut na zanimanju
dawn.torine@minnetonkaschools.org
952-401-6870

SSSBanner-web

U ovom dijelu

Dom za podršku studenata