U ranoj mladosti osoblje za podršku.

Vodstvo

Angie Kleinedler
Koordinator EKSEA
angela.kleinedler@minnetonkaschools.org
952-401-6808


Menadžeri za slučaj (3 do 5-godišnjaka)

Hannah Kumrud
hannah.cumrud@minnetonkaschools.org
952-401-4163

Madalyn Daven madalyn.daven@minnetonkaschools.org
952-401-6807

Krisana Hoff
krisana.hoff@minnetonkaschools.org
952-401-4154

Jennifer Japinga
jennifer.japinga@minnetonkaschools.org
952-401-4153

Lauren Johnsen
lauren.johnsen@minnetonkaschools.org
952-401-6803

Tara LaClaire
tara.laclaire@minnetonkaschools.org
952-401-4152

Maddie Schinke
madeline.schinke@minnetonkaschools.org
952-401-6804


Prijevremene intervencije menadžera

Aleesha Berndt
aleesha.berndt@minnetonkaschools.org
952-401-4151

Rochelle Brown
rochelle.brown@minnetonkaschools.org
952-401-5984

Nancy Nelsen
nancy.nelsen@minnetonkaschools.org
952-401-5996

Kari Underwood
kari.underwood@minnetonkaschools.org
952-401-4155


Osoblje okružnog itineranta

Tim Greeley
Blind/Vision Impaired Instructor - District 112

Craig Horejsi
Instruktor za orijentaciju i mobilnost - Distrikt 288
952-567-8237

Natalie Kuramoto
Gluhi Tvrdo sluh
natalie.kuramoto@minnetonkaschools.org
952-401-8251

Michelle Makres
Specijalista za pomoćnu tehnologiju
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-8125

Erin Majkl
Fizikalni terapeut
erin.michael@minnetonkaschools.org.
952-401-8124

Sara Rendall
Augmentative and Alternative Communication Specialist
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-283-8113

Jessica Connolly Russow
Audiolog
jessica.connollyrussow@minnetonkaschools.org
952-283-8252

TBD
Instruktor za tjelesno oštecenog


Dodatno osoblje za podršku

Kathryn Prell
Profesionalni terapeut
kathryn.prell@minnetonkaschools.org
952-401-6811

Ann Foss
Školska medicinska sestra
ann.foss@minnetonkaschools.org
952-401-5992

Dawn Torine
Profesionalni terapeut
dawn.torine@minnetonkaschools.org
952-401-5997

SSSBanner-web

U ovom dijelu

Dom za podršku studenata