Excelsior osoblje za podršku

Osoblje okružnog itineranta

Tim Greeley
Blind/Vision Impaired Instructor - District 112

Craig Horejsi
Instruktor za orijentaciju i mobilnost - Distrikt 288
952-567-8237

Natalie Kuramoto
Gluhi Tvrdo sluh
natalie.kuramoto@minnetonkaschools.org
952-401-8251

Michelle Makres
Specijalista za pomoćnu tehnologiju
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-8125

Erin Majkl
Fizikalni terapeut
erin.michael@minnetonkaschools.org.
952-401-8124

Sara Rendall
Augmentative and Alternative Communication Specialist
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-283-8113

Jessica Connolly Russow
Audiolog
jessica.connollyrussow@minnetonkaschools.org
952-283-8252

TBD
Instruktor za tjelesno oštecenog


Dodatno osoblje za podršku

Kelly Fisher
Specijalista za čitanje
kelly.fisher@minnetonkaschools.org
952-401-5681

Rebeka Moscatelli
Školska sestra
rebekah.moscatelli@minnetonkaschools.org
952-401-5648

Jayna Rafferty
ELL Učitelj
jayna.rafferty@minnetonkaschools.org
952-401-5637

Kerry Sellman
Školska sestra
kerry.sellman@minnetonkaschools.org
952-401-5648

Jessica Thull
Socijalni radnik
jessica.thull@minnetonkaschools.org
952-401-5684


Menadžeri specijalnih obrazovnih slučaja

Tuži Aleksandra
Predsjedavajući odjela/ voditelj slučaja
susanne.alexander@minnetonkaschools.org
952-401-4178

Jeri Braun
jeri.braun@minnetonkaschools.org
952-401-5685

Nicole Cretzmeyer
nicole.cretzmeyer@minnetonkaschools.org
952-401-5694

Julie Knight
julie.knight@minnetonkaschools.org
952-401-5669

Judy McClellan
judy.mcclellan@minnetonkaschools.org
952-401-5686

Jacqueline Oakes
jacqueline.oakes@minnetonkaschools.org
952-401-5644

Kelly Pederson
kelly.pederson@minnetonkaschools.org
952-401-5682

Kristen Spilane
kristen.spilane@minnetonkaschools.org
952-401-5680


Specijalno obrazovno osoblje

Christine Breen
Izvršni direktor specijalnog obrazovanja i EL
Christine.breen@minnetonkaschools.org
952-401-5036

Sarah Dittberner
Školski psiholog
sarah.dittberner@minnetonkaschools.org
952-401-4179

Alyssa Engdahl
Terapeut na zanimanju
alyssa.engdahl@minnetonkaschools.org
952-401-5644

Julie Hines
Specijalni obrazovni facilitator
julie.hines@minnetonkaschools.org
952-401-5684

Kristen Laffe-Thao
Ali strateg
kristen.laffe-thao@minnetonkaschools.com
952-401-8114

Ismail Karon
DAPE
ismail.karon@minnetonkaschools.org
952-401-5650

SSSBanner-web

U ovom dijelu

Dom za podršku studenata