Pomoćno osoblje Grovelanda

Osoblje okružnog itineranta

Tim Greeley
Blind/Vision Impaired Instructor - District 112

Craig Horejsi
Instruktor za orijentaciju i mobilnost - Distrikt 288
952-567-8237

Natalie Kuramoto
Gluhi Tvrdo sluh
natalie.kuramoto@minnetonkaschools.org
952-401-8251

Michelle Makres
Specijalista za pomoćnu tehnologiju
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-8125

Erin Majkl
Fizikalni terapeut
erin.michael@minnetonkaschools.org.
952-401-8124

Sara Rendall
Augmentative and Alternative Communication Specialist
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-283-8113

Jessica Connolly Russow
Audiolog
jessica.connollyrussow@minnetonkaschools.org
952-283-8252

TBD
Instruktor za tjelesno oštecenog


Dodatno osoblje za podršku

Donna Dahl
Školski socijalni radnik
donna.dahl@minnetonkaschools.org
952-401-5558

Barb Kalczynski
ELL Učitelj
barbara.kalczynski@minnetonkaschools.org
952-401-3131

Tracey Hickey
Školska sestra
tracey.hickey@minnetonkaschools.org
952-401-5610

Anne Redfern
Specijalista za čitanje
anne.redfern@minnetonkaschools.org
952-401-5587

Patty Stang
Školska sestra
patricia.stang@minnetonkaschools.org
952-401-5610


Menadžeri specijalnih obrazovnih slučaja

Molly Bodnia
molly.bodnia@minnetonkaschools.org
952-401-5593

Jessica Stephens
jessica.stephens@minnetonkaschools.org
952-401-5587

Amy Lengeling
amy.lengeling@minnetonkaschools.org
952-401-5557

Jacqueline Oakes
jacqueline.oakes@minnetonkaschools.org
952-401-5605

Jessica Stephens
jessica.stephens@minnetonkaschools.org
952-401-5587

Emily Walz
emily.walz@minnetonkaschools.org
952-401-5593

Tricia Wollan
tricia.wollan@minnetonkaschools.org
952-401-5553


Specijalno obrazovno osoblje

Kristin Laughlin
Direktor specijalnog obrazovanja
kristin.laughin@minnetonkaschools.org
952-401-5045

Chris Cohen
DAPE
christopher.cohen@minnetonkaschools.org
952-401-3128

Christine Denson
DAPE
christine.denson@minnetonkaschools.org
952-401-3128

Laurie Harkness
Specijalni obrazovni facilitator
laurie.harkness@minnetonkaschools.org
952-401-5561

Dawn Torine
Terapeut na zanimanju
dawn.torine@minnetonkaschools.org
952-401-5561

Joann Vitztum-Komanecki
Školski psiholog
joann.vitztum-komanecki@minnetonkaschools.org
952-401-5561

SSSBanner-web

U ovom dijelu

Dom za podršku studenata