Minnewashta pomoćno osoblje

Osoblje okružnog itineranta

Tim Greeley
Blind/Vision Impaired Instructor - District 112

Craig Horejsi
Instruktor za orijentaciju i mobilnost - Distrikt 288
952-567-8237

Natalie Kuramoto
Gluhi Tvrdo sluh
natalie.kuramoto@minnetonkaschools.org
952-401-8251

Michelle Makres
Specijalista za pomoćnu tehnologiju
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-8125

Erin Majkl
Fizikalni terapeut
erin.michael@minnetonkaschools.org.
952-401-8124

Sara Rendall
Augmentative and Alternative Communication Specialist
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-283-8113

Jessica Connolly Russow
Audiolog
jessica.connollyrussow@minnetonkaschools.org
952-283-8252

TBD
Instruktor za tjelesno oštecenog


Dodatno osoblje za podršku

Kari Binning
ELL Učitelj
kari.binning@minnetonkaschools.org
952-401-5292

Mabel Crandell
Specijalista za čitanje - španski
mabel.crandell@minnetonkaschools.org
952-401-4197

Farrah Jennings
Školski savjetnik ocjena 3-5
farrah.jennings@minnetonkaschools.org
952-401-4194

Carrie Justinak
Specijalista za čitanje/RTI
carrie.justinak@minnetonkaschools.org
952-401-5482

Andrea Rauk
Math RtI
Andrea.Rauk@minnetonkaschools.org
952-401-5543

Diane Severin
Školska sestra
diane.severin@minnetonkaschools.org
952-401-5486

Amy Shatava
Specijalista za čitanje
amy.shatava@minnetonkaschools.org
952-401-5541

Kevin Wagner
Socijalni radnik
kevin.wagner@minnetonkaschools.org
952-401-5536

Michelle Zilmer  
Math and Reading RtI
michelle.zilmer@minnetonkaschools.org
952-401-5543


Menadžeri specijalnih obrazovnih slučaja

Christin Berger
christin.berger@minnetonkaschools.org
952-401-4193

Caitlyn Brice
caitlyn.brice@minnetonkaschools.org
952-401-5538

Heather Garibaldi-Davis
Heather.Garibaldi-Davis@minnetonkaschools.org
952-401-5490

Carrie Justinak
carrie.justinak@minnetonkaschools.org
952-401-5544

Faith Kasper
Faith.Muhlenbeck@minnetonkaschools.org
952-401-5480

Megan Rajan
megan.ryan@minnetonkaschools.org
952-401-5502

Julie Olson
Julie.Olson@minnetonkaschools.org
952-401-4134

Drew Simanton
Drew.Simanton@minnetonkaschools.org
952-401-5537


Specijalno obrazovno osoblje

Kristin Laughlin
Direktor za specijalno obrazovanjekristin.laughlin@minnetonkaschools.org
952-401-5045

Jill Beuch
OT
Jill.Beuch@minnetonkaschools.org
952-401-5499

Julie Hines
Specijalni obrazovni facilitator
julie.hines@minnetonkaschools.org
952-401-5491

Jamie Kondro
Patolog jezika govora
Jamie.Kondro@minnetonkaschools.org
952-401-4193

Annie Mahoney  
Patolog jezika govora
Leighanne.Mahoney@minnetonkaschools.org  
952-401-5536

Mandy Mattke
Školski psiholog/savjetnik
amanda.mattke@minnetonkaschools.org
952-401-5480

Džim Vilijams
DAPE
james.williams@minnetonkaschools.org
952-401-5476

SSSBanner-web

U ovom dijelu

Dom za podršku studenata