Gospođo Staff

Školski savjetnici

Lindsay Stashek
Šesti razred, prezimena A-U
lindsay.stashek@minnetonkaschools.org
952-401-5213

Dawn Bruesehoff
Sedmi razred, prezimena A-U
dawn.bruesehoff@minnetonkaschools.org
952-401-5212

Tara Kamann
Osmi razred, prezimena A-R
tara.kamann@minnetonkaschools.org
952-401-5211

Matt Lichty
Ocjene 6 i 7, prezimena V-Z; 8. razred prezimena S-Z/izgradnja 504 koordinatora
matthew.lichty@minnetonkaschools.org
952-401-5215


Osoblje okruga

Tim Greeley
Ne mogu da ga vidim 112.

Craig Horejsi
Instruktor za orijentaciju i mobilnost-distrikt 288
952-567-8237

Natalie Kuramoto
Gluhi teško sluha
natalie.kuramoto@minnetonkaschools.org
952-401-8251

Michelle Makres
Specijalista za tehnologiju za asistente
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-8125

Erin Michael
Fizioterapeut
Erin.Michael@minnetonkaschools.org
952-401-8124

Sara Rendal
Augmentativno i alternativni specijalist za komunikaciju
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-283-8113

Jessica Connolly
Audio log
jessica.connollyrussow@minnetonkaschools.org
952-283-8252

TBD
Instruktor za fizički oštećenog


Dodatno osoblje za podršku

Barb Kalczynski
ELL učitelj
barbara.kalczynski@minnetonkaschools.org
952-401-5229

Kejti Klemme
Socijalni radnik
katie.klemme@minnetonkaschools.org
952-401-5163

Sandy o ' Neil
Stručnjak za čitanje
sandy.oneil@minnetonkaschools.org
952-401-5200

Jessica Stinchfield
Školska medicinska sestra
jessica.giebenhain@minnetonkaschools.org
952-401-5197


Specijalni menadžeri slučajeva obrazovanja

Ejmi Bieber
Upravitelj odjela/menadžer slučaja
amy.bieber@minnetonkaschools.org
952-401-5241

Christina Bruggman

christina.bruggman@minnetonkaschools.org
952-401-5248

Mary Burmesch
mary.burmesch@minnetonkaschools.org
952-401-5242

Keli Diekemper
kelly.diekemper@minnetonkaschools.org
952-401-5257

Matt Gens
matthew.gens@minnetonkaschools.org
952-401-5245


Specijalno obrazovno osoblje

Sarah Dittberner
Školski psiholog
sarah.dittberner@minnetonkaschools.org
952-401-5164

Laurie Harkness
Specijalni Olakšivač obrazovanja
laurie.harkness@minnetonkaschools.org
952-401-5164

Karin Tellekson
DAPE
karin.tellekson@minnetonkaschools.org
952-401-5223

Elizabet TIEDEMANN
Ali strateg
elizabeth.tiedemann@minnetonkaschools.com
952-283-8127

SSSBanner-web

U ovom dijelu

Dom za podršku studenata