MmE osoblje za podršku

Školski savjetnici

Lindsay Stashek
6. razred, prezime A-U
lindsay.stashek@minnetonkaschools.org
952-401-5213

Zora Bruesehoff
Razred 7, prezime A-U
dawn.bruesehoff@minnetonkaschools.org
952-401-5212

Tara Kamann
8. razred, prezime A-R
tara.kamann@minnetonkaschools.org
952-401-5211

Matt Lichty
Ocjene 6 i 7, prezimena V-Z; Razred 8 prezimena S-Z/Building 504 Koordinator
matthew.lichty@minnetonkaschools.org
952-401-5215


Osoblje okružnog itineranta

Tim Greeley
Blind/Vision Impaired Instructor - District 112

Craig Horejsi
Instruktor za orijentaciju i mobilnost - Distrikt 288
952-567-8237

Natalie Kuramoto
Gluhi Tvrdo sluh
natalie.kuramoto@minnetonkaschools.org
952-401-8251

Michelle Makres
Specijalista za pomoćnu tehnologiju
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-8125

Erin Majkl
Fizikalni terapeut
erin.michael@minnetonkaschools.org.
952-401-8124

Sara Rendall
Augmentative and Alternative Communication Specialist
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-283-8113

Jessica Connolly Russow
Audiolog
jessica.connollyrussow@minnetonkaschools.org
952-283-8252

TBD
Instruktor za tjelesno oštecenog


Dodatno osoblje za podršku

Barb Kalczynski
ELL Učitelj
barbara.kalczynski@minnetonkaschools.org
952-401-5229

Katie Klemme
Socijalni radnik
katie.klemme@minnetonkaschools.org
952-401-5163

Sandy O'Neil
Specijalista za čitanje
sandy.oneil@minnetonkaschools.org
952-401-5200

Jessica Stinchfield
Školska sestra
jessica.giebenhain@minnetonkaschools.org
952-401-5197


Menadžeri specijalnih obrazovnih slučaja

Amy Bieber
Odjel predsjedatelj/voditelj slučaja
amy.bieber@minnetonkaschools.org
952-401-5241

Christina Bruggman

christina.bruggman@minnetonkaschools.org
952-401-5248

Mary Burmesch
mary.burmesch@minnetonkaschools.org
952-401-5242

Kelly Diekemper
kelly.diekemper@minnetonkaschools.org
952-401-5257

Matt Gens
matthew.gens@minnetonkaschools.org
952-401-5245


Specijalno obrazovno osoblje

Sarah Dittberner
Školski psiholog
sarah.dittberner@minnetonkaschools.org
952-401-5164

Laurie Harkness
Specijalni obrazovni facilitator
laurie.harkness@minnetonkaschools.org
952-401-5164

Karin Tellekson
DAPE
karin.tellekson@minnetonkaschools.org
952-401-5223

Elizabeth Tiedemann
SEL Strateg
elizabeth.tiedemann@minnetonkaschools.com
952-283-8127

SSSBanner-web

U ovom dijelu

Dom za podršku studenata