MMW osoblje za podršku

Školski savjetnici

Paula Erbisch
Sedmi razred.
paula.erbisch@minnetonkaschools.org
952-401-5316

Laura Rosati
Šesti razred
laura.rosati@minnetonkaschools.org
952-401-5314

Neil Dejewski
Osmi razred
neil.dejewski@minnetonkaschools.org
952-401-5315


"Podrška okružnog tužioca"

Tim Greeley
Ne mogu da ga vidim 112.

Craig Horejsi
Instruktor za orijentaciju i mobilnost-distrikt 288
952-567-8237

Natalie Kuramoto
Gluhi teško sluha
natalie.kuramoto@minnetonkaschools.org
952-401-8251

Michelle Makres
Specijalista za tehnologiju za asistente
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-8125

Erin Michael
Fizioterapeut
Erin.Michael@minnetonkaschools.org
952-401-8124

Sara Rendal
Augmentativno i alternativni specijalist za komunikaciju
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-283-8113

Jessica Connolly
Audio log
jessica.connollyrussow@minnetonkaschools.org
952-283-8252

TBD
Instruktor za fizički oštećenog


Dodatno osoblje za podršku

Erin Braun
Socijalni radnik/gradnja 504 koordinatora
erin.brown@minnetonkaschools.org
952-401-5330

Kari Binning
ELL učitelj
kari.binning@minnetonkaschools.org
952-401-5292

Rejčel Snajder
Školska medicinska sestra
rachel.snyder@minnetonkaschools.org
952-401-5313


Specijalni menadžeri slučajeva obrazovanja

Meg Becker

meghan.becker@minnetonkaschools.org
952-401-5375

Olivia Boyer
olivia.boyer@minnetonkaschools.org
952-401-5334

Mary Callahan

Upravitelj odjela/menadžer slučaja
mary.callahan@minnetonkaschools.org
952-401-5339

Sheila Deak
sheila.deak@minnetonkaschools.org
952-401-5336

David Gondeck-Becker

david.gondeck-becker@minnetonkaschools.org
952-401-5384

Lauren Jackson
lauren.jackson@minnetonkaschools.org
952-401-5333

Emily Lukens
emily.lukens@minnetonkaschools.org
952-401-5380

Jennifer Pearce
jennifer.pearce@minnetonkaschools.org
952-401-6991

Heidi Mogck
heidi.mogck@minnetonkaschools.org

Kat Skotting
katherine.scotting@minnetonkaschools.org
952-401-5369

Dženifer Stepan

Patolozi jezika za govor
jennifer.stepan@minnetonkaschools.org


Specijalno obrazovno osoblje

Talia Lehmann
Školski psiholog
talia.lehmann@minnetonkaschools.org
952-401-5317

Džim Vilijams
DAPE
james.williams@minnetonkaschools.org
952-401-5394

Erin Osgood
Specijalni Olakšivač obrazovanja
erin.osgood@minnetonkaschools.org
952-401-5398

Kathryn Prell
Profesionalni terapeut
kathryn.prell@minnetonkaschools.org
952-401-5398

Elizabet TIEDEMANN
Ali strateg
elizabeth.tiedemann@minnetonkaschools.com
952-283-8127

SSSBanner-web

U ovom dijelu

Dom za podršku studenata