MmW pomoćno osoblje

Školski savjetnici

Paula Erbisch
7. razred
paula.erbisch@minnetonkaschools.org
952-401-5316

Laura Rosati
6. razred
laura.rosati@minnetonkaschools.org
952-401-5314

Neil Dejewski
8. razred
neil.dejewski@minnetonkaschools.org
952-401-5315


Podrška za okružne itinerante

Tim Greeley
Blind/Vision Impaired Instructor - District 112

Craig Horejsi
Instruktor za orijentaciju i mobilnost - Distrikt 288
952-567-8237

Natalie Kuramoto
Gluhi Tvrdo sluh
natalie.kuramoto@minnetonkaschools.org
952-401-8251

Michelle Makres
Specijalista za pomoćnu tehnologiju
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-8125

Erin Majkl
Fizikalni terapeut
erin.michael@minnetonkaschools.org.
952-401-8124

Sara Rendall
Augmentative and Alternative Communication Specialist
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-283-8113

Jessica Connolly Russow
Audiolog
jessica.connollyrussow@minnetonkaschools.org
952-283-8252

TBD
Instruktor za tjelesno oštecenog


Dodatno osoblje za podršku

Erin Braun
Socijalni radnik/Koordinator zgrade 504
erin.brown@minnetonkaschools.org
952-401-5330

Kari Binning
ELL Učitelj
kari.binning@minnetonkaschools.org
952-401-5292

Rachel Snyder
Školska sestra
rachel.snyder@minnetonkaschools.org
952-401-5313


Menadžeri specijalnih obrazovnih slučaja

Meg Becker

meghan.becker@minnetonkaschools.org
952-401-5375

Olivia Boyer
olivia.boyer@minnetonkaschools.org
952-401-5334

Mary Callahan

Predsjedavajući odjela/ voditelj slučaja
mary.callahan@minnetonkaschools.org
952-401-5339

Sheila Deak
sheila.deak@minnetonkaschools.org
952-401-5336

David Gondeck-Becker

david.gondeck-becker@minnetonkaschools.org
952-401-5384

Lauren Jackson
lauren.jackson@minnetonkaschools.org
952-401-5333

Emily Lukens
emily.lukens@minnetonkaschools.org
952-401-5380

Jennifer Pearce
jennifer.pearce@minnetonkaschools.org
952-401-6991

Heidi Mogck
heidi.mogck@minnetonkaschools.org

Kat Scotting
katherine.scotting@minnetonkaschools.org
952-401-5369

Jennifer Stepan

Patolog govorno-jezičke
jennifer.stepan@minnetonkaschools.org


Specijalno obrazovno osoblje

Talia Lehmann
Školski psiholog
talia.lehmann@minnetonkaschools.org
952-401-5317

Džim Vilijams
DAPE
james.williams@minnetonkaschools.org
952-401-5394

Erin Osgood
Specijalni obrazovni facilitator
erin.osgood@minnetonkaschools.org
952-401-5398

Kathryn Prell
Terapeut na zanimanju
kathryn.prell@minnetonkaschools.org
952-401-5398

Elizabeth Tiedemann
SEL Strateg
elizabeth.tiedemann@minnetonkaschools.com
952-283-8127

SSSBanner-web

U ovom dijelu

Dom za podršku studenata