Osoblje za podršku Scenic Heights

Osoblje okruga

Tim Greeley
Ne mogu da ga vidim 112.

Craig Horejsi
Instruktor za orijentaciju i mobilnost-distrikt 288
952-567-8237

Natalie Kuramoto
Gluhi teško sluha
natalie.kuramoto@minnetonkaschools.org
952-401-8251

Michelle Makres
Specijalista za tehnologiju za asistente
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-8125

Erin Michael
Fizioterapeut
Erin.Michael@minnetonkaschools.org
952-401-8124

Sara Rendal
Augmentativno i alternativni specijalist za komunikaciju
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-283-8113

Jessica Connolly
Audio log
jessica.connollyrussow@minnetonkaschools.org
952-283-8252

TBD
Instruktor za fizički oštećenog


Dodatno osoblje za podršku

Michele Abel
Stručnjak za čitanje
michele.abel@minnetonkaschools.org
952-401-5447

Tatjana Fridman
ELL učitelj
tatyana.fridman@minnetonkaschools.org
952-401-5449

Sue Rockers
Školska medicinska sestra
sue.rockers@minnetonkaschools.org
952-401-5456

Howard Siegel
Školski savjetnik
howard.siegel@minnetonkaschools.org
952-401-6900

Courtney Davis
Školski savjetnik
courtney.davis@minnetonkaschools.org
952-401-5400

Liz Warden
Socijalni radnik
elizabeth.warden@minnetonkaschools.org
952-401-4123


Specijalni menadžeri slučajeva obrazovanja

Žanin Adair
jeannine.adair@minnetonkaschools.org
952-401-5452

Ejmi Butchert
amy.butchert@minnetonkaschools.org
952-401-5453

Krysta Hanson
krysta.hanson@minnetonkaschools.org
952-401-5453

Emma Boyum
emma.boyum@minnetonkaschools.org
952-401-5441

Mary Floto-Thompson
mary.flotothompson@minnetonkaschools.org
952-401-5411


Specijalno obrazovno osoblje

Christine Breen
Izvršni direktor specijalnog obrazovanja i EL
christine.breen@minnetonkaschools.org
952-401-5036

Džuli Hines
Posrednik
Julie.hines@minnetonkaschools.org
952-401-5446

Chrissy Kohvan
DAPE
christine.kohout@minnetonkaschools.org
952-401-5409

Michelle Makres
Profesionalni terapeut
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-5446

Kelli Rasmussen
DAPE
kelli.rasmussen@minnetonkaschools.org
952-401-5409

Melissa Rice
Školski psiholog
melissa.rice@minnetonkaschools.org
952-401-5451

Elizabet TIEDEMANN
Ali strateg
elizabeth.tiedemann@minnetonkaschools.com
952-283-8127

SSSBanner-web

U ovom dijelu

Dom za podršku studenata