Osoblje za podršku scenic Heights

Osoblje okružnog itineranta

Tim Greeley
Blind/Vision Impaired Instructor - District 112

Craig Horejsi
Instruktor za orijentaciju i mobilnost - Distrikt 288
952-567-8237

Natalie Kuramoto
Gluhi Tvrdo sluh
natalie.kuramoto@minnetonkaschools.org
952-401-8251

Michelle Makres
Specijalista za pomoćnu tehnologiju
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-8125

Erin Majkl
Fizikalni terapeut
erin.michael@minnetonkaschools.org.
952-401-8124

Sara Rendall
Augmentative and Alternative Communication Specialist
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-283-8113

Jessica Connolly Russow
Audiolog
jessica.connollyrussow@minnetonkaschools.org
952-283-8252

TBD
Instruktor za tjelesno oštecenog


Dodatno osoblje za podršku

Michele Abel
Specijalista za čitanje
michele.abel@minnetonkaschools.org
952-401-5447

Tatyana Fridman
ELL Učitelj
tatyana.fridman@minnetonkaschools.org
952-401-5449

Su Rokers
Školska sestra
sue.rockers@minnetonkaschools.org
952-401-5456

Howard Siegel
Školski savjetnik
howard.siegel@minnetonkaschools.org
952-401-6900

Kortni Dejvis
Školski savjetnik
courtney.davis@minnetonkaschools.org
952-401-5400

Liz Warden
Socijalni radnik
elizabeth.warden@minnetonkaschools.org
952-401-4123


Menadžeri specijalnih obrazovnih slučaja

Jeannine Adair
jeannine.adair@minnetonkaschools.org
952-401-5452

Ejmi Mesar
amy.butchert@minnetonkaschools.org
952-401-5453

Krysta Hanson
krysta.hanson@minnetonkaschools.org
952-401-5453

Emma Boyum
emma.boyum@minnetonkaschools.org
952-401-5441

Mary Floto-Thompson
mary.flotothompson@minnetonkaschools.org
952-401-5411


Specijalno obrazovno osoblje

Christine Breen
Izvršni direktor specijalnog obrazovanja i EL
christine.breen@minnetonkaschools.org
952-401-5036

Julie Hines
Facilitator
Julie.hines@minnetonkaschools.org
952-401-5446

Chrissy Kohout
DAPE
christine.kohout@minnetonkaschools.org
952-401-5409

Michelle Makres
Terapeut na zanimanju
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-5446

Kelli Rasmussen
DAPE
kelli.rasmussen@minnetonkaschools.org
952-401-5409

Melissa Rice
Školski psiholog
melissa.rice@minnetonkaschools.org
952-401-5451

Elizabeth Tiedemann
SEL Strateg
elizabeth.tiedemann@minnetonkaschools.com
952-283-8127

SSSBanner-web

U ovom dijelu

Dom za podršku studenata