Direktorij osoblja
John Bradley
Naslovi:
Aquatics direktor, plivanje djevojke glavni trener
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Vodeni igrači, trener 1014, trener 1016, trener 1017.
E-pošta:
Patricia Brandt
Naslovi:
Hall Para
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola
E-pošta:
Matthew Breen
Naslovi:
Koord procjene, instruktor obogaćivanja, nastavnik matematike
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Minnetonka Community Education Center
Odjeli:
Matematika, nastavnik na Spec Assign, Community Education
E-pošta:
Jenifer Breidenbach
Naslovi:
Nastavnik društvenih nauka, Knowledge Bowl Advisor
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Društvene studije, ko-nastavni plan i program
E-pošta:
Griffin Brennan
Naslovi:
Nastavnik jezičke umjetnosti
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Jezička umjetnost
E-pošta:
Jonathan Broehl
Naslovi:
Vantage Prgm učitelj, svjetski učitelj francuskog jezika
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Svjetski jezik, poslovno obrazovanje
E-pošta:
Emakate Brohman
Naslovi:
Pomoćnik ravnatelja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Nastavnik na Spec Assign, Srednja škola
E-pošta:
Stephanie Brondani
Naslovi:
Nastavni trener
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, osnovna škola Deephaven, osnovna škola Groveland, Okružni servisni centar, Sail
Odjeli:
Q Comp
E-pošta:
Eleanor Brown
Naslovi:
Kuharski pomoćnik
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Prehrambene usluge
E-pošta:
Terry Brown
Naslovi:
Hall Para, vođa programa istraživača, vođa programa Explorers
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, osnovna škola Groveland
Odjeli:
Obrazovanje u zajednici, srednja škola, ko-nastavni plan i program
E-pošta:
Kelly Bunte
Naslovi:
Nastavnik društvenih studija
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Društvene studije
E-pošta:
Mitchell Burfeind
Naslovi:
Tehnološko obrazovanje, tehnološko obrazovanje, savjetnik za superkilometražu
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Tech Ed, Co-Curricular
E-pošta:
Melanie Burmeister
Naslovi:
Gimnastički asistent, trener gimnastike
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Minnetonka Community Education Center
Odjeli:
Obrazovanje u zajednici, Trener 1018
E-pošta:
Bradley Burnham
Naslovi:
Školski savjetnik, nogometni dječaci Asst Coach
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Vodič i savjetovanje, trener 1016, trener 1017
E-pošta:
Susan Campbell
Naslovi:
Svjetski učitelj francuskog jezika
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Svjetski jezik
E-pošta:
Abigail Carlson
Naslovi:
Tehnički specijalista, drama-zima drugi (70%)
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Umjetnički centar, ko-nastavni plan i program
E-pošta:
Joseph Carlson
Naslovi:
Nastavnik matematike, Football Asst Coach
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Matematika, trener 1012, trener 1016, trener 1017.
E-pošta:
Michael Cassano
Naslovi:
Hokej-devojke-asistentkinje
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Trener 1018
E-pošta:
Tracy Cassano
Naslovi:
Hokej-devojke-glava
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Trener 1018
E-pošta:
Shania Castillo
Naslovi:
Specijalista za akademska postignuća, žene savjetnika za boje
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola, ko-nastavni plan
E-pošta:
Nicolas Chambless
Naslovi:
Specijalna edukacija
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola
E-pošta:
Tara Charlton
Naslovi:
Nastavnik jezičke umjetnosti
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Jezička umjetnost
E-pošta:
Mason Chartier
Naslovi:
Nastavnik specijalnog obrazovanja, nastavnik specijalnog obrazovanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Usluge podrške studentima, Coach 1012
E-pošta:
Sofia Chartrand
Naslovi:
Učitelj španskog jezika, ultimativni trener frizbija
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Minnetonka Community Education Center
Odjeli:
Svjetski jezik, obrazovanje zajednice
E-pošta:
Terese Ciaccio
Naslovi:
Deca Savjetnik
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Nastavni plan i program
E-pošta:
Ryan Clark
Naslovi:
Razvojni pripravnik
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Zgrade i tereni
E-pošta:
Joel Coleman
Naslovi:
Nastavnik društvenih studija
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Društvene studije
E-pošta:
Kelly Connelly
Naslovi:
Nastavnik, učenik engleskog jezika
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Minnetonka Community Education Center
Odjeli:
Obrazovanje zajednice, Srednja škola
E-pošta:
Brian Cosgriff
Naslovi:
Košarka-devojke-glava
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Trener 1018
E-pošta:
Joseph Cossette
Naslovi:
Nastavnik nauke, akademski savetnik, nastavnik nauke
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Nauka, ko-nastavni plan i program
E-pošta:
Jennifer Crist
Naslovi:
Zimska čarolija (40%)
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Nastavni plan i program
E-pošta:
John Croyle
Naslovi:
Nastavnik društvenih nauka, Football Asst Coach
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Tonka online
Odjeli:
Društvene studije, trener 1012, trener 1016, trener 1017
E-pošta:
Jordan Cushing
Naslovi:
Nastavnik jezičke umjetnosti
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Jezička umjetnost
E-pošta:
Michael Cutshall
Naslovi:
Učitelj nauke
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, osnovna škola Clear Springs, Minnetonka Middle School East, District Service Center
Odjeli:
Science, Q Comp
E-pošta:
Denis Dadašev
Naslovi:
Rekreativni Prog koordinator Aquatics, Minnetonka Masters trener plivanja, plivanje djevojke glavni trener
Lokacije:
Minnetonka High School, Minnetonka Middle School East, Minnetonka Public Schools
Odjeli:
Vodeni igrači, trener 1014, trener 1016, trener 1017.
E-pošta:
Lauren Dahl
Naslovi:
CC Skiing Girls-Assistant, CC Skiing Boys-Assistant
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Trener 1018
E-pošta:
Bryan Dammann
Naslovi:
Nastavnik matematike, Football Asst Coach
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Matematika, trener 1012, trener 1016, trener 1017.
E-pošta:
Andrew Danielson
Naslovi:
Kuharski pomoćnik
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Prehrambene usluge
E-pošta:
Anthony Delorenzo
Naslovi:
Nastavnik jezičke umjetnosti
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Jezička umjetnost
E-pošta:
Brennan Dickinsen
Naslovi:
Sudija, učitelj 4. razreda, fudbalski asst trener
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Deephaven Elementary, Minnetonka Community Education Center
Odjeli:
Osnovno, obrazovanje zajednice, trener 1012, trener 1016, trener 1017
E-pošta:
Rachel Dill
Naslovi:
odbojkaški asst trener
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Obrazovanje zajednice, trener 1016, trener 1017
E-pošta:
James Donald
Naslovi:
Nastavnik matematike
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Matematika
E-pošta:
Charles Dorn
Naslovi:
Nastavnik matematike, nastavnik matematike
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Matematika, trener 1014.
E-pošta: