Direktorij osoblja
Wendy Allenson
Naslovi:
Special Education Para, Supervisory Para, Executive Functions Coach Para
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola Istok
E-pošta:
Chelsie Anderson
Naslovi:
Nastavnik matematike
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Matematika
E-pošta:
Michael Anderson
Naslovi:
Muzička akademija, nastavnik muzike
Lokacije:
Minnetonka Middle School East, Minnetonka Community Education Center
Odjeli:
Obrazovanje zajednice, muzika
E-pošta:
Stephanus Badenhorst
Naslovi:
Psiholog, teniske djevojke glavni trener
Lokacije:
Osnovna škola Deephaven, Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Usluge podrške studentima, trener 1016, trener 1017
E-pošta:
Joshua Bakke
Naslovi:
Nastavnik fizičkog vaspitanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Fizičko vaspitanje
E-pošta:
Emma Banashak
Naslovi:
Nastavnik matematike
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Matematika
E-pošta:
Andrea Becker
Naslovi:
Specijalni facilitator obrazovanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
Jill Benninghofen
Naslovi:
Kuharski pomoćnik
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Prehrambene usluge
E-pošta:
Nicole Berwanger
Naslovi:
Nastavnik šestog razreda.
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Elementarno
E-pošta:
Anna Bjork
Naslovi:
Engleski kao drugi učitelj
Lokacije:
Osnovna škola Scenic Heights, Minnetonka Middle School East
Odjeli:
Esl
E-pošta:
Seth Boyd
Naslovi:
Učitelj glazbe, dramsko-proljetni glazbeni glas dir, odabrani zbor
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Muzika, ko-nastavni plan
E-pošta:
John Bradley
Naslovi:
Aquatics direktor, plivanje djevojke glavni trener
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Vodeni igrači, trener 1014, trener 1016, trener 1017.
E-pošta:
Dawn Bruesehoff
Naslovi:
Školski savjetnik, glavni trener odbojke
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Vodič i savjetovanje, trener 1016, trener 1017
E-pošta:
Michelle Brunik
Naslovi:
Nastavnik nauke, nastavnik nauke
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Nauka, ko-nastavni plan i program
E-pošta:
Marie Camp
Naslovi:
Kuharski pomoćnik
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Prehrambene usluge
E-pošta:
Owen Campbell
Naslovi:
Nadzorni para, Specijalna edukacija Para
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola Istok
E-pošta:
Abigail Carlson
Naslovi:
Tehnički specijalista, drama-zima drugi (70%)
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Umjetnički centar, ko-nastavni plan i program
E-pošta:
Camilla Carlson
Naslovi:
Specijalna edukacija
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola Istok
E-pošta:
Megan Cavanaugh
Naslovi:
Klasa 6 Nastavnik, Studentska vlada Asst
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Osnovni, ko-nastavni plan
E-pošta:
Harriette Chwialkowski
Naslovi:
Treća strana Kancelarija za naplatu zdravlja Asst
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Istok, Centar za usluge distrikta
Odjeli:
Srednja škola, usluge podrške učenicima
E-pošta:
Michael Cutshall
Naslovi:
Učitelj nauke
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, osnovna škola Clear Springs, Minnetonka Middle School East, District Service Center
Odjeli:
Science, Q Comp
E-pošta:
Denis Dadašev
Naslovi:
Rekreativni Prog koordinator Aquatics, Minnetonka Masters trener plivanja, plivanje djevojke glavni trener
Lokacije:
Minnetonka High School, Minnetonka Middle School East, Minnetonka Public Schools
Odjeli:
Vodeni igrači, trener 1014, trener 1016, trener 1017.
E-pošta:
David Davin
Naslovi:
Specijalna edukacija
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola Istok
E-pošta:
Susan Demers
Naslovi:
Porodični potrošač Učitelj Sci, Razred 6 Učitelj
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Elementarno, FCS
E-pošta:
Sarah Dittberner
Naslovi:
Psiholog, napredni učitelj
Lokacije:
Osnovna škola Scenic Heights, Minnetonka Middle School East, District Service Center
Odjeli:
Usluge podrške studentima, veliki potencijal
E-pošta:
Janene Dold
Naslovi:
Project Soar Program Assistant, Project Soar Instructor, Special Education Teacher
Lokacije:
Minnetonka Middle School East, Minnetonka Community Education Center
Odjeli:
Obrazovanje u zajednici, usluge podrške studentima
E-pošta:
Charles Dorn
Naslovi:
Nastavnik matematike, nastavnik matematike
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Matematika, trener 1014.
E-pošta:
Julia Duffy
Naslovi:
Nastavnik španskog jezika
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Svjetski jezik
E-pošta:
Peter Dymit
Naslovi:
Glavni direktor
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola Istok
E-pošta:
Daniel Ericksen
Naslovi:
Nastavnik muzičke akademije, nastavnik orkestra
Lokacije:
Minnetonka Middle School East, Minnetonka Middle School West, Minnetonka Community Education Center
Odjeli:
Obrazovanje zajednice, muzika
E-pošta:
Kara Espinosa
Naslovi:
Socijalni radnik
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Istok, Sail
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
William Finnerty
Naslovi:
Učitelj umjetnosti
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Umjetnost
E-pošta:
Karin Firkus
Naslovi:
Nastavnik specijalnog obrazovanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
Carolyn Fittipaldi
Naslovi:
Minnetonka Masters trener plivanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
vodeni
E-pošta:
Jacob Fouts
Naslovi:
Nastavnik likovnog jezika, drama-zima drugi (70%)
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Jezička umjetnost, ko-nastavni plan i program
E-pošta:
Brent Frank
Naslovi:
Nastavni trener
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, osnovna škola Groveland, Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Elementarno, Q Comp
E-pošta:
Ruth Galvan
Naslovi:
Koncesija Supvr-Fall, koncesija Supvr-Winter, pomoćnik glavnog ureda
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola, ko-nastavni plan i program
E-pošta:
Anna Gard
Naslovi:
Pomoćni trener plivačkog kluba, plivačke djevojke Asst Coach
Lokacije:
Minnetonka High School, Minnetonka Middle School East, Minnetonka Public Schools
Odjeli:
Vodeni igrači, trener 1016, trener 1017.
E-pošta:
Peter Gausmann
Naslovi:
Instruktor tehnologije
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Nastavnik na Spec Dodijeli
E-pošta:
Matthew Gens
Naslovi:
Nastavnik specijalnog obrazovanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
Bryden daje
Naslovi:
Occ terapeut, Nbc-Ot certifikat
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta, Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
Kristin Goeser.
Naslovi:
Prilagođeni nastavnik fizičkog vaspitanja, Specijalni olimpijski objedinjeni savetnik
Lokacije:
Minnetonka High School, Minnetonka Middle School East, Sail
Odjeli:
Specijalna edukacija, ko-nastavni plan i program
E-pošta:
David Gondeck-Becker
Naslovi:
Nastavnik specijalnog obrazovanja, trener odbojke, pomoćni trener rvanja
Lokacije:
Minnetonka Middle School East, Minnetonka Middle School West
Odjeli:
Usluge podrške studentima, trener 1012, trener 1014, trener 1016, trener 1017
E-pošta:
Osiel Gonzalez
Naslovi:
Profesor društvenih nauka španskog imm, nastavnik španskog uranjanja, nastavnik svetskog jezika-španski
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Svjetski jezik, društvene studije
E-pošta:
Jim Gosewisch
Naslovi:
Specijalista za osnove
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Istok, zgrade i tereni
Odjeli:
Zgrade i tereni
E-pošta:
Karen Gotz
Naslovi:
Nastavnik muzičke akademije, nastavnik muzike, nastavnik muzike
Lokacije:
Minnetonka Middle School East, Minnetonka Community Education Center
Odjeli:
Obrazovanje u zajednici, muzika, ko-nastavni plan i program
E-pošta:
Dawn Gust
Naslovi:
Studijski ručak Para, Specijalno obrazovanje Para
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola Istok
E-pošta:
Bridget Hale
Naslovi:
Special Education Para, Executive Functions Coach Para, Special Education Para
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola Istok
E-pošta:
Bradley Halvorson
Naslovi:
Pomoćnik ravnatelja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola Istok
E-pošta:
Elizabeth Hansen
Naslovi:
Minnetonka Masters trener plivanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
vodeni
E-pošta: