Direktorij osoblja
Naomi Acosta
Naslovi:
Nastavnik šestog razreda.
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Elementarno
E-pošta:
Kaylene Alexander
Naslovi:
Nastavnik nauke, 6. razred
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Elementarno, nauka
E-pošta:
Mary Anderson
Naslovi:
Kuhati
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Prehrambene usluge
E-pošta:
Mary Ballsrud
Naslovi:
Nastavnik jezičke umjetnosti
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Jezička umjetnost
E-pošta:
Michael Barger
Naslovi:
Nastavnik društvenih studija
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Društvene studije
E-pošta:
Alex Barker
Naslovi:
Teniske djevojke glavni trener, nastavnik matematike
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Matematika, trener 1016, trener 1017.
E-pošta:
Meghan Becker
Naslovi:
Nastavnik specijalnog obrazovanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
Demi Berg
Naslovi:
Prvi oficir mlađi savjetnik, učitelj 6. razreda
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Osnovni, ko-nastavni plan
E-pošta:
Kyle Berlin
Naslovi:
Nastavnik šestog razreda.
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Elementarno
E-pošta:
John Bogle
Naslovi:
Nastavnik fizičkog vaspitanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Fizičko vaspitanje
E-pošta:
Heidi Bunde
Naslovi:
Učitelj glazbe.
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Muzika
E-pošta:
Katie Burgum
Naslovi:
Specijalna edukacija
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Srednja škola Zapad
E-pošta:
Mary Callahan
Naslovi:
Nastavnik specijalnog obrazovanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
Carol Carlson
Naslovi:
Učitelj glazbe.
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Muzika
E-pošta:
Jessica Carlson
Naslovi:
Učitelj umjetnosti
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka West, Tonka Online
Odjeli:
Umjetnost
E-pošta:
Carrie Carns
Naslovi:
Učenje engleskog jezika za
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Srednja škola Zapad
E-pošta:
Daniel Chies
Naslovi:
Računarstvo, 6. razred učitelj, učitelj 6. razreda
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Elementarno, Tech Ed, Co-Curricular
E-pošta:
Madeline Claeys
Naslovi:
Učitelj govora
Lokacije:
Excelsior Elementary, Minnetonka Middle School West, Tonka Online
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
Voli Clarka.
Naslovi:
Kuharski pomoćnik
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Prehrambene usluge
E-pošta:
Thomas Condon
Naslovi:
Nastavnik šestog razreda.
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Elementarno
E-pošta:
Morgan Cronin
Naslovi:
Nastavnik matematike, nastavnik matematike, savetnik za govor
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Matematika, ko-nastavni plan i program
E-pošta:
Lilian Dang
Naslovi:
Razred 6 Kineski učitelj imm, kineski učitelj uranjanja, učitelj na spec assgn-confucius Clrm
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Elementarno, učitelj na spec assignaciji, svjetski jezik
E-pošta:
Michael Daugs
Naslovi:
Nastavnik matematike
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Matematika
E-pošta:
Emma De Santiago
Naslovi:
Nastavnik španskog uranjanja, studentska vlada, nastavnik španskog uranjanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Elementarni, svjetski jezik, ko-nastavni plan i program
E-pošta:
Neil Dejewski
Naslovi:
Školski savjetnik
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Vođenje i savetovanje
E-pošta:
Lana Doughty
Naslovi:
Supervisory Para
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Srednja škola Zapad
E-pošta:
Michael Drabik
Naslovi:
Razred 6 Nastavnik španskog imm, društvene studije Španski Imm učitelj
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Osnovne, društvene studije
E-pošta:
Jonathan Dryke
Naslovi:
Nastavnik fizičkog vaspitanja
Lokacije:
Osnovna škola Deephaven, Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Fizičko vaspitanje
E-pošta:
Katherine Duncan
Naslovi:
Nastavnik specijalnog obrazovanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
Amanda Durrant
Naslovi:
Specijalna edukacija
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Srednja škola Zapad
E-pošta:
Mitchell Elvebak
Naslovi:
Učitelj nauke
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Nauka
E-pošta:
Rebecca Engstrom
Naslovi:
Nastavnik jezičke umjetnosti
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Jezička umjetnost
E-pošta:
Daniel Ericksen
Naslovi:
Nastavnik muzičke akademije, nastavnik orkestra
Lokacije:
Minnetonka Middle School East, Minnetonka Middle School West, Minnetonka Community Education Center
Odjeli:
Obrazovanje zajednice, muzika
E-pošta:
Jason Fenske
Naslovi:
Plivanje / Phy Ed Para, Supervisory Para
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Srednja škola Zapad
E-pošta:
Ryan Firkus
Naslovi:
Pomoćni trener rvanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Trener 1018
E-pošta:
Samuel Forster
Naslovi:
Nastavnik matematike, nastavnik matematike
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Minnetonka Srednja škola Zapad
Odjeli:
Matematika, trener 1013.
E-pošta:
Rebecca Freeman
Naslovi:
Nastavnik šestog razreda, nastavnik jezičke umjetnosti
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Minnetonka Srednja škola Zapad
Odjeli:
Elementarne, jezičke umjetnosti
E-pošta:
Laura Frisbie
Naslovi:
Napredni učitelj učenja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Visoki potencijal
E-pošta:
Jennifer Furness
Naslovi:
Nastavnik jezičke umjetnosti
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Jezička umjetnost
E-pošta:
Peggy Glaccum
Naslovi:
Nastavnik matematike
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Matematika
E-pošta:
Barbara Gleason
Naslovi:
Klavirski pratilac
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Srednja škola Zapad
E-pošta:
Mark Glodoski
Naslovi:
Akademska studentska podrška, Supervisory Para
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Srednja škola Zapad
E-pošta:
David Gondeck-Becker
Naslovi:
Nastavnik specijalnog obrazovanja, trener odbojke, pomoćni trener rvanja
Lokacije:
Minnetonka Middle School East, Minnetonka Middle School West
Odjeli:
Usluge podrške studentima, trener 1012, trener 1014, trener 1016, trener 1017
E-pošta:
Maryory Gonzalez Arroyave
Naslovi:
Specijalna edukacija
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Srednja škola Zapad
E-pošta:
Katherine Granger
Naslovi:
Specijalna edukacija
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Srednja škola Zapad
E-pošta:
Alexander Griffith
Naslovi:
Nastavnik jezičke umjetnosti, učitelj umjetnosti
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Minnetonka Srednja škola Zapad
Odjeli:
Jezička umjetnost, trener 1012
E-pošta:
Sarah Gutierrez
Naslovi:
Nastavnik šestog razreda, učitelj šestog razreda
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Osnovni, ko-nastavni plan
E-pošta:
Gej haker
Naslovi:
Trener gimnastike, specijalno obrazovanje para, trener gimnastike
Lokacije:
Excelsior Elementary, Minnetonka Middle School West, Minnetonka Community Education Center
Odjeli:
Obrazovanje zajednice, Excelsior, Srednja škola Zapad
E-pošta:
Cylinda Hagemeyer
Naslovi:
Kuharski pomoćnik
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Prehrambene usluge
E-pošta:
Jack Hall
Naslovi:
Field Supervisor, Supervisory Para, Quest Instructor
Lokacije:
Minnetonka Middle School West, Minnetonka Community Education Center, Minnetonka Public Schools
Odjeli:
Obrazovanje zajednice, vodeni centri, srednja škola Zapad
E-pošta: