Direktorij osoblja
Jan Hall
Naslovi:
Specijalna edukacija
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Srednja škola Zapad
E-pošta:
Bailey Hanson
Naslovi:
Nastavnik specijalnog obrazovanja, pomoćnik za obogaćivanje ponašanja
Lokacije:
Minnetonka High School, Minnetonka Middle School West, Minnetonka Community Education Center
Odjeli:
Obrazovanje u zajednici, usluge podrške studentima
E-pošta:
Timothy Hanus
Naslovi:
Nastavnik fizičkog vaspitanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Fizičko vaspitanje
E-pošta:
Melissa Haskamp
Naslovi:
Nastavnik društvenih studija
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Društvene studije
E-pošta:
Olivia Hermann
Naslovi:
Specijalni facilitator obrazovanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
Peggy Hilbrands
Naslovi:
Psiholog
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, srednja škola Minnetonka West, Sail
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
Scott Hill
Naslovi:
Specijalista za održavanje
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Zgrade i tereni
E-pošta:
Anika Hodel
Naslovi:
Nastavnik španskog jezika, nastavnik španskog jezika
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Elementarni, svjetski jezik
E-pošta:
Andrea Hoffmann
Naslovi:
Pomoćnik ravnatelja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Srednja škola Zapad
E-pošta:
Meghan Casa
Naslovi:
Zdravlje Para
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Srednja škola Zapad
E-pošta:
Amy Howell
Naslovi:
Nbc-Ot certifikat, OCC terapeut
Lokacije:
Osnovna škola Groveland, osnovna škola Minnewashta, Scenic Heights Osnovna škola, Minnetonka Middle School West
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
Mackenzie Hummel
Naslovi:
Socijalni radnik
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
Sara Hunt
Naslovi:
Instruktor tehnologije
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Nastavnik na Spec Dodijeli
E-pošta:
Paula Ikola Erbisch
Naslovi:
Školski savjetnik, školski savjetnik
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka West, Minnetonka Public Schools
Odjeli:
Savetovanje i savetovanje, ko-nastavni plan i program
E-pošta:
Michael Janning
Naslovi:
Nastavnik orkestra, instruktor Muzičke akademije
Lokacije:
Minnetonka High School, Minnetonka Middle School West, Minnetonka Community Education Center
Odjeli:
Obrazovanje zajednice, muzika
E-pošta:
Matthew Jansen
Naslovi:
Pozorišni tehnički asistent, drama-prolećni mjuzikl Asst 70%
Lokacije:
Minnetonka Middle School West, Minnetonka Community Education Center
Odjeli:
Obrazovanje u zajednici, ko-nastavni plan i program
E-pošta:
Alan Jeevanathan
Naslovi:
Savjetnik za Knowledge Bowl
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Nastavni plan i program
E-pošta:
Danielle Jirik
Naslovi:
Kuharski pomoćnik
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Prehrambene usluge
E-pošta:
Adam Jorgenson
Naslovi:
Školski savjetnik
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Vođenje i savetovanje
E-pošta:
Jennifer Kemnitz
Naslovi:
Kuharski pomoćnik
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Prehrambene usluge
E-pošta:
Teresa Kertson
Naslovi:
Supervisory Para, Explorers Program Assistant
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta, Minnetonka Middle School West
Odjeli:
Obrazovanje u zajednici, Srednja škola Zapad
E-pošta:
Beth Keskey
Naslovi:
Učiteljica znanosti, Cross Country Girls Head
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Nauka, trener 1016, trener 1017.
E-pošta:
Peter Kirkpatrick
Naslovi:
Čuvar
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Zgrade i tereni
E-pošta:
Dalton Knes
Naslovi:
Pomoćnik ravnatelja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Srednja škola, Srednja škola Zapad
E-pošta:
Ericka Krambeer
Naslovi:
Nadzorni para, Specijalna edukacija Para
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Srednja škola Zapad
E-pošta:
Ann Kubusek
Naslovi:
Društvene studije Kineski Imm učitelj
Lokacije:
Minnetonka Middle School East, Minnetonka Middle School West
Odjeli:
Društvene studije
E-pošta:
Sarah Kyllo Becher
Naslovi:
Nastavnik fizičkog vaspitanja, teniske devojčice Asst Coach
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta, Minnetonka Middle School West
Odjeli:
Fizičko vaspitanje, trener 1016, trener 1017
E-pošta:
Mary Langlas
Naslovi:
Engleski kao drugi učitelj
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta, Minnetonka Middle School West
Odjeli:
Esl
E-pošta:
Curtis Larsen
Naslovi:
Nastavnik, učitelj
Lokacije:
Osnovna škola Deephaven, osnovna škola Minnewashta, Minnetonka Middle School West
Odjeli:
Q Comp, ko-nastavni plan i program
E-pošta:
Clare Latterell
Naslovi:
Nastavnik jezičke umjetnosti
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Jezička umjetnost
E-pošta:
Carolyn Lavold
Naslovi:
Nastavnik nauke, 6. razred
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Osnovna, nauka, srednja škola Zapad
E-pošta:
Kelly Lewis
Naslovi:
Cross Country Boys Head, Nastavnik matematike
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Matematika, trener 1014, trener 1016, trener 1017.
E-pošta:
Christine Littmann
Naslovi:
Nastavnik njemačkog jezika, učitelj šestog razreda
Lokacije:
Minnetonka High School, Minnetonka Middle School East, Minnetonka Middle School West
Odjeli:
Elementarni, svjetski jezik
E-pošta:
Alia Luessi
Naslovi:
Specijalna edukacija
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Srednja škola Zapad
E-pošta:
Zoe Lukas.
Naslovi:
Nadzorni para, Specijalna edukacija Para
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Srednja škola Zapad
E-pošta:
Emmett Lukens
Naslovi:
Nastavnik specijalnog obrazovanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
Hollie Macy
Naslovi:
Special Education Para, Executive Functions Coach Para
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Srednja škola Zapad
E-pošta:
Michelle Makres
Naslovi:
Occ terapeut, Nbc-Ot certifikacija, nastavnik invalidnosti u fizičkom zdravlju
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, osnovna škola Groveland, Srednja škola Minnetonka Istok, Minnetonka srednja škola zapad, Okružni servisni centar, Sail
Odjeli:
Usluge podrške studentima, specijalna edukacija
E-pošta:
Karen Malone
Naslovi:
Nastavnik specijalnog obrazovanja
Lokacije:
Osnovna škola Clear Springs, Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
Laurelle Martinez Adkins
Naslovi:
Nastavnik streličarstva, učitelj jezičke umetnosti
Lokacije:
Minnetonka Middle School West, Minnetonka Community Education Center
Odjeli:
Obrazovanje u zajednici, jezičke umjetnosti
E-pošta:
Jennifer Matejka
Naslovi:
Nastavnik nauke, nastavnik nauke
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Nauka, trener 1014.
E-pošta:
Andrene Matre
Naslovi:
Wilson učitelj čitanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Osnovne vještine/čitanje
E-pošta:
Abigail Mattfield
Naslovi:
Specijalna edukacija
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Srednja škola Zapad
E-pošta:
James May
Naslovi:
Muzički pratilac
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
srednja skola
E-pošta:
Michael Mccabe
Naslovi:
Specijalista stolara
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka West, Warehouse
Odjeli:
Zgrade i tereni
E-pošta:
Francis Mcdevitt
Naslovi:
Nastavnik fizičkog vaspitanja, nastavnik fizičkog vaspitanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Fizičko vaspitanje, zdravlje
E-pošta:
Jena Menke
Naslovi:
Nastavnik muzike, nastavnik muzike
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Muzika, ko-nastavni plan
E-pošta:
Grace Mevissen
Naslovi:
Nastavni trener
Lokacije:
Groveland Elementary, Minnetonka Middle School East, Minnetonka Middle School West, Tonka Online
Odjeli:
Q Comp
E-pošta:
David Michael
Naslovi:
Klavirski pratilac
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Srednja škola Zapad
E-pošta:
Dustin Michel
Naslovi:
Tehnološko obrazovanje, tehnološka edukacija
Lokacije:
Minnetonka Middle School East, Minnetonka Middle School West
Odjeli:
Tech Ed, trener 1012, trener 1014
E-pošta: