Veterana

Ponosni smo na naše alumnije koji su Veterani i oni koji trenutno služe u Oružanim snagama. Hvala vam na usluzi!

Ako ste vi ili neko koga poznajete diplomac Minnetonke i veteran ili aktivni vojni contact form član, a nije naveden u nastavku, molimo vas da dovršite naš kontakt obrazac tako da ih možemo dodati na ovu listu.


Diplomiranje
Klase
ImeDetalje
1931 (Excelsior)Melvin Colby (pokojni)Vojsku
1935Alfred John BottkeVojsku
1935 (Excelsior)James Thomas (pokojni)Vojsku
1937 (Excelsior)Fred Thomas (pokojni)Vojsku
1938
(Excelsior)
Rufus C. Jefferson (pokojni)

Obalna straža

1938 (Excelsior)Harold "Jim" LeesMornarica
1938. (Deephaven)Stewart Smith (pokojni)Mornarica
1939 (Excelsior)Bob WilliamsMarinski korpus
1940
(Deephaven)
Dr. Kenneth SmithMornarica
1940 (Excelsior)Donald ThomasVojsku
1941
(Deephaven)
Robert Carlson
(pokojni)
Vazduhoplovstvo
1941
(Deephaven)
Robert "Bob" Hullsiek (pokojni)Vazduhoplovstvo
1941. (Deephaven)Benton Gerald "Tony" Johnson (pokojni)Mornarica
1941Leonard Koehnen (preminuo)Vazduhoplovstvo
1942. (Deephaven)Orin Crosby
1942. (Deephaven)Thomas GowenObalna straža
1943Gejl FulerObalna straža

1943 (Excelsior)

Lee Hermann

Vojsku

1943

Kenneth Koehnen (pokojni)

Mornarica

1944Eugene KoehnenVojsku
1944. (Deephaven)William Dorsey Smith (pokojni)Mornarica
1945 (Excelsior)Hugh "Oz" AreyVazduhoplovstvo, Vojska, Mornarica
1945 (Excelsior)Jerry GibsonMornarica
1945 (Excelsior)Richard Alan De Guise (pokojni)Vojsku
1945
(Excelsior)
Irving Johnson

Vojsku
1946John FlinkVojsku
1946George HoldenMornarica
1946John E. LeeMornarica, vazduhoplovstvo
1946Li VilijamsMornarica
1947. (Deephaven)

Richard Lee (preminuli)

Nacionalna garda

1947John NormanVojsku
1948Carl HoffmanVazduhoplovstvo
1948Gordon Koehnen (pokojni)Vazduhoplovstvo
1948 (Excelsior)

Lowell Jergens

Vazduhoplovstvo

1948 (Excelsior)

Herbert Schmidt (preminuo)

Vojsku

1948Rodni TompsonVazduhoplovstvo
1949

Ronald Bongard

Vazduhoplovstvo

1949Gene R. ClappMornarica, vojska
1949 (Excelsior)

Phillip "Bud" Haley

Mornarica

1949 (Excelsior)James MoffetMornarica
1949 (Excelsior)Phillip "Bud" HaleyMornarica
1949 (Excelsior)Richard "Bud" Thomas (pokojni)Vojsku
1949Ronald BongardVazduhoplovstvo


Diplomiranje
Klase
Ime Detalje
1950Patrick BrickleyMornarica

1950. (Deephaven)

George E. Leuer

Vojsku
1950. (Deephaven)Charles "Chuck" LobbVazduhoplovstvo, rezerve vazduhoplovstva
1950. (Deephaven)Donald "Don" SchuetzMornarica
1950John Sommer (pokojni)Mornarica
1951. (Deephaven)

Virgil Andrada (pokojni)

Vojsku

1951

Jim Bingham

Mornarica

1951Alan ClappMornarica
1951Richard Evans

Mornarica

1951. (Deephaven)

Russ Holman

Vojsku

1951. (Deephaven)

Tom LaHaye

Vojsku

1951Wayne Nickham

Vazduhoplovstvo

1951Harlin Olannd

Marinski korpus
1951Kent Passe

Vojsku
1951Dick PetersonMornarica
1952Howard Babock
1952Walter Berg

Mornarica

1952Larry Spooner (pokojni)Marinski korpus
1953Milt Brooks (pokojni)

Vazduhoplovstvo

1953Arthur FredricksonMornarica
1953Reginold Frost (pokojni)

1953Frank Johnson

Marinski korpus

1953Penny Martinson (preminula)Vojsku
1953Perry MartinsonVojsku
1953William ParsonageVojsku
1953Don Stjuart

Vojsku

1954Donald CorruthVojsku
1954Patricia MeathVazduhoplovstvo
1954Tom SmithVojsku
1955Carlyle (Jack) BallantineMarinski korpus
1955

Bruce Gniffke

Mornarica
1955Anthony McKeown

Mornarica

1955

Ted Sundin

Vazduhoplovstvo

1955Lowell A. VetterMarinski korpus
1955Richard VosmekVojsku
1956John AnfinsenMornarica
1956John DarkeVojsku
1956Richard Hanner

Mornarica
1956

Robert Kleven

Vazduhoplovstvo

1956

David Kliefgen

Mornarica

1956

Carl "Bud" Kollmeyer (pokojni)

Mornarica
1956Douglas Kruger

Vazduhoplovstvo

1956Lowell LundVazduhoplovstvo
1956Dennis MooreMornarica
1956Richard Mueller

Mornarica
1956Kenneth Nikins

Vojsku

1956

John Bradford "Brad" Reeves

Marinski korpus

1956William "Bill" SauerVojsku
1956James Smith (pokojni)Mornarica
1956Ellis ThomasMornarica
1957Betty (Joswick) BlodgettVazduhoplovstvo
1957John BlodgettVazduhoplovstvo
1957George CranbrookVojsku
1957Leroy FooteMornarica
1957Ron JohnsenMornarica
1957David McRae (pokojni)Mornarica
1957Joseph MoyleVojsku
1957Allan W. Rife, Sr.Vojsku
1957Allen SchneiderVojsku
1957John "Al" TiltonVojsku
1957John TiltonVojsku
1957Lloyd TroendleVojsku
1958

John Cranbrook

Vojsku
1958

David Crozier

Vojsku
1958Phil GaraghtyVojsku
1958John KleinheskelMarinski korpus
1958Jon SeirupVojsku
1958Rich ThompsonVazduhoplovstvo
1959Džeri KlarkMarinski korpus

1959Joseph DeGuiseMarinski korpus

1959Alicejean (Leigh) DodsonVojsku
1959Thomas HafnerMarinski korpus
1959

Lee Hehl

Vazduhoplovstvo

1959

Vazduhoplovstvo

Mornarica
1959Gary PetersonVojsku
1959

Robert Sejdž

Mornarica
1959

John Tendall

Vazduhoplovstvo

1959

Daryl Wedan

Mornarica

1959Thomas HafnerMarinski korpus
Maturiranje klase Ime Detalje
1960 Michael Alberg (pokojni) Vazduhoplovstvo
1960 Curtis Black Vojsku

1960

 

 

Bill Blood

 

Vojsku
1960 Lester "Lee" Davis Vojsku
1960 Kent DO  

 

 

 

1960

James Hanner

 

Mornarica

 

 

 

 

1960

James Kraft

 

Mornarica

 

1960 Bill Naegele Vojsku
1960 Bill Oakley Mornarica
1960

 

Tom Penn

 

Vojsku
1960 Bob Petersen Marinski korpus
1960 Dekan Rizer Vojsku
1960 Bruce Ross Vojsku
1960 John Sorflaten Vazduhoplovstvo
1960

 

Tom Tallakson

 

Vojsku
1960

 

Wayne Terry

 

Marinski korpus

 

1960 Steve Workman Mornarica
1961 Bruce Adomeit Vojsku
1961 Les Allen (pokojni) Vojsku
1961

 

Bob Azarski

 

Vojsku
1961 Dan Bartsch Vojsku
1961 John Boertjens Vojsku
1961 Dan Bradford Mornarica, vazduhoplovstvo
1961 Francis "Butch" Colby Mornarica
1961 Kent Dolan Mornarica
1961 Jim Glover Vojsku
1961 Jim Hatch Vojsku
1961 Gary Johnson Vojsku
1961 Wayne Johnson Vojsku
1961 Steve King Mornarica
1961 Jim Lenhart Marinski korpus
1961

 

Bob McClain

 

Marinski korpus

 

1961 Mike Morgan Mornarica
1961 Larry Nelson Mornarica
1961 Stu Peterson Vojsku
1961 Larry Potter Mornarica
1961

 

Don Trick

 

Mornarica

 

1961

 

Bob Wostrel

 

Vojsku

 

1961

 

 

William Thomas
(pokojni)

 

Vojsku

 

1962 Darrel Dix Vojsku
1962 Tom Grifin Vojsku
1962

Gil Vander Ham (pokojni)

 

Vojsku

 

1962 Arthur Johnsen Vojsku
1962 Jim Johnson Vojsku
1962 Jerry Martin Marinski korpus
1962

Dejv Rodem

 

Mornarica
1963 Marty Benson (pokojni) Marinski korpus
1963 Gary Richard Davis Mornarica
1963 Eric Eastman Mornarica
1963 Richard "Dick" Engebretson Mornarica
1963 Paul Finsness Vojsku
1963 Alan Fletcher Marinski korpus
1963 Richard "Dick" Gerberding Mornarica
1963 Patrick Gorbin Vojsku
1963 Grant Gustafson Marinski korpus
1963 Marc Haire Mornarica
1963 Lloyd Hammerstrom Vazduhoplovstvo
1963 John Michael Horton Mornarica
1963 Daniel Langva Mornarica
1963 Thomas Larson Vojsku
1963 Jim McKinney Vojsku
1963 Ross Peterson Marinski korpus
1963 Charles "Chuck" Scott Vojsku
1963 Willy Skadsberg Mornarica
1963 Edward Terry Marinski korpus
1963 Bernie Teske (pokojni) Marinski korpus
1963 Bruce Triden Mornarica
1963 Richard Wagner Vojsku
1963 Keith Wassmund Vazduhoplovstvo
1963 James Wilson Vazduhoplovstvo
Diplomiranje
Klase
Ime Detalje
1964 Chic Anding Vojsku
1964 Jim Bean (pokojni) Marinski korpus
1964 Gary Blesi Mornarica, vojska
1964 Jeremy "Jerry" Brown Vazduhoplovstvo
1964 Jeffrey Dolan Vazduhoplovstvo
1964 William Fleury Mornarica
1964 Mike Foty Mornarica
1964 Majkl "Majk" Džordž Marinski korpus
1964 Leon Goldenman Vazduhoplovstvo
1964 Bill Griffin Mornarica
1964 John Hallin Vazduhoplovstvo
1964 John Hansen Marinski korpus
1964 John Hegranes Marinski korpus
1964 Thomas Hodel Vojsku
1964 Keith Johnson Mornarica
1964 Ronald Kohls Vojsku
1964 John A. Moorhead, Jr. Vojsku
1964 Joe Mullen  
1964 Alan Pederson Marinski korpus
1964 Chuck Pillsbury Obalna straža
1964 Crosby Reay Marinski korpus
1964 Ted Rob Marinski korpus
1964 Jim Sherman Vojsku
1964 Michael Smegal Mornarica
1964 Joe Smith Mornarica, vojska
1964 Steve Wolfe  
1964 Jim York Vojsku
1965 James Adsem Mornarica
1965 William "Bill" Armstrong Mornarica
1965 Dan Austin Marinski korpus
1965 David Berscheit Mornarica
1965 Chris Bollis Vojsku
1965 Steven Canfield (preminuo) Vazduhoplovstvo
1965 Robert Carruth Vojsku
1965 Gary Davis Mornarica
1965 Edeard Hewitt III Vojsku
1965 Ken FitzGerald Mornarica
1965 Phil Garvais Mornarica
1965 Sandra Strom-Gieseke Vazduhoplovstvo
1965 Dale Granger (1965. Vojsku
1965 Charles "Chuck" Ham Marinci, mornarica
1965 Judy Vander Ham Mornarica
1965 Patrick Hanily Vojsku
1965 Peter Holmgren Vojsku
1965 Harley Kester Marinski korpus
1965 Roger Kittleson (pokojni) Marinski korpus
1965 Terry Knutson Vojsku
1965 David Konerza Vazduhoplovstvo
1965 Allen "Trey" Labatt Vojsku
1965 Terry LeDell Vojsku
1965 Dave Leitzman Vazduhoplovstvo
1965 Charles "Chuck" Lundeen (pokojni) Vazduhoplovstvo
1965 Don Lundman Vojsku
1965 James "Jim" Mackie Vazduhoplovstvo
1965 Brian Mahin Mornarica
1965 Thomas McKinney Mornarica
1965 Ronald "Ron" Mielke Vazduhoplovstvo
1965 Eugene J. Miller Marinski korpus
1965 Raymond Olsen Vojsku
1965 Rodni Olson Vojsku
1965 Mike Olund Vojsku
1965 Osvojite "Gilbert" Peirsol Vojsku
1965 Karl Petersen Mornarica
1965 Tom Peterson Vazduhoplovstvo
1965 John Reynolds Vojsku
1965 John Ryan Vojsku
1965 Charles Rye Vojsku
1965 John Sather Vazduhoplovstvo
1965 Steve Sapp Mornarica
1965 Robert Schneider Vazduhoplovstvo
1965 David Scott Marinski korpus
1965 Tom Selseth Vojsku
1965 Thomas "Tom" Shelton Vojsku
1965 John Simcox Mornarica
1965 Ed Sorenson Vojsku
1965 David Swan Mornarica
1965 Gary Thompson Vojsku
1965 Ray Thuftedal Vojsku
1965 Steve Troxell Mornarica
1965 David Walker Vojsku
1965 Bob Weber Vojsku

 

Diplomiranje
Klase
Ime Detalje
1966 Cornell Anderson Vazduhoplovstvo
1966 Jeffrey Agrell Vojsku
1966 Cullen Anderson Vojsku
1966 Charles Asp (John Dotseth) Marinski korpus
1966 Linda (Heger) Baker Mornarica
1966 John K. Barnes Mornarica
1966 James "Birdie" Berscheit Vazduhoplovstvo
1966 Michael "Mike" Edmondson (pokojni) Marinski korpus
1966 Donald Gerberding Mornarica
1966 Daniel Hannah Mornarica
1966 David Hill Vojsku
1966 Jacqueline Ellershaw Hodges Mornarica
1966 Michael Hoops Mornarica
1966 Bruce Johnson Vojsku
1966 John Kelly Vojsku
1966 Lowel Lund Vazduhoplovstvo
1966 Jim Meyers Mornarica
1966 Mark Minkler Vojsku
1966 James Reay Vojsku
1966 Greg Rajs Mornarica, Vazduhoplovna nacionalna garda
1966 Russell Schober (pokojni)  
1966 Steven Wheeler Vojsku
1966 David Workman Vojsku
1967 Jerry Bruner Marinski korpus
1967 Robert Burton Mornarica
1967 Kenneth Franet (pokojni) Vojsku
1967 Michael Halleck Marinski korpus
1967 John Hanley Mornarica
1967 John Kelly Vojsku
1967 Paul Laidig Marinski korpus
1967 Arnold C. Miller Vojsku
1967 Wayne Robertson Mornarica
1967 Richard Segler Marinski korpus
1967 Jan York Vojsku
1968 Steve Cobb Vazduhoplovstvo
1968 Kevin Cochran Mornarica
1968 Geoffrey Gipson Vazduhoplovstvo
1968 William M. Jones Vojsku
1968 Tommy Knopick (pokojni) Vojsku
1968 Thomas Lohstreter Mornarica
1968 Donald Merhar Vazduhoplovstvo
1968 Jerry Moore Mornarička rezerva
1968 Kenneth Nelson Mornarica
1968 Tim Reay Vojsku
1968 James Sather Vojsku
1968 Randy Swerey Vojsku
1968 David Thomas Vojsku
1968 Patricia (Phillippi) Thompson Vojsku
1969 Steve Beckman Marinski korpus
1969 Scott Belfry Marinski korpus
1969 Jeff Colby Vojsku
1969 Mike Cruikshank Vojsku
1969 David Greskovics Vazduhoplovstvo
1969 Dwight Johnson Vojsku
1969 Tom Kroupa Vojsku
1969 Keith Kruger Obalna straža
1969 Scott Lever Marinski korpus
1969 Bob Lowe Vojsku
1969 Michael Mason Mornarica
1969 Dean Nećak Vazduhoplovstvo
1969 Gregory G. Ogin Mornarica
1969 Richard Reeves Mornarica
1969 Drew Swanson Vojsku
1969 Paul Thour Vazduhoplovstvo
Diplomiranje
Klase
Ime Detalje
1970 Geoffrey Ecoff Vojsku
1970 Duane Hassig Vojsku
1970 Rufus C. Jefferson Marinski korpus
1970 Jeffrey Kaufman Vojsku
1970 Jim Morgan Vojsku
1970 Thomas Nelson Vojsku
1971 Teri Anderson Vojsku
1971 John DeVaney Vazduhoplovstvo
1971 Joy (Davis) Fruen Vazduhoplovstvo
1971 Craig Gustafson Vojsku
1971 Barbara (Lush) Henderson Vojsku
1971 Kevin Kask Vojsku
1971 Gary Lehmkuhl Vazduhoplovstvo
1971 Michael Meyer Vazduhoplovstvo
1971 Robert Politte Marinski korpus
1971 Paul Stadsklev Vojsku
1971 John Zimmer Mornarica
1972 Richard Jacobson Vojsku
1972 Raymond Johnson Mornarica
1972 Lindy "Paul" Leach Vojsku
1972 Peter Mann Mornarica
1972 Tim Mejson Mornarica
1972 Hank Morgän

 

Vojsku
1972 Karla Peterson Mornarica
1972 Dale Politte Marinski korpus
1972 Tom Timberg Vojsku
1973 Larry Brauchle Mornarica
1973 Todd Caster Vojsku
1973 James Conklin Vazduhoplovstvo
1973 Daniel Kinzer  
1973 Craig Lankki Mornarica
1973 Teri Leonard Vojsku
1973 Ann (Stranik) Lund Vojska, rezerve vojske
1973 Michael Perrault Mornarica
1973 Dana Sotherlund  
1973 Michael Perrault Mornarica
1973 Tim Stodola Mornarica
1974 Barb Reeves Vojsku
1974 Carl Boertjens Mornarica
1974 Barbara Chase Mornarica
1974 Paul DeVaney Vazduhoplovstvo
1974 Dave Force Vazduhoplovstvo
1974 Steve Force Mornarica
1974 Larry Johnson Mornarica
1974 Shelley Kluz Vojsku
1974 Bob Sorenson Vojsku
1974 Gerald Olson Marinski korpus
1974 Dave Osmonson Mornarica
1974 Scott S. Scheurich Mornarica
1974 Bob Sorenson Vojsku
1975 Todd Cherland Obalna straža
1975 Jerri Haaven Vojsku
1975 Don Hansen Obalna straža
1975 Jonathan "Jon" Hoaglund Vojsku
1975 Scott Hogenson Mornarica
1975 Jennifer (Johnson) Knutson  
1975 Paul Mara Vojsku
1975 Brad Smith Obalna straža
1976 Michelle Baird Marinski korpus
1976 Jim Coe Vojsku
1976 Helen (Feichtinger) Federline Vojsku
1976 Tim Griep Vojsku
1976 Melanie (Paul) Hale Vojsku
1976 Mary Jordan Vojsku
1976 Miki Miler Mornarica
1976 Scott Reid Vojsku
1976 Tim Seifert Vojsku
1976 Steven Shermock Mornarica
1976 Doug Thomas Mornarica
1976 Richard Zuehl Marinski korpus
1977 Pam Dvorak Vojsku
1977

Doug Hansen

Mornarica
1977 Bruce Benton David Johnson (pokojni)

 

Mornarica
1977 James Kaufman Marinski korpus
1977 Mike Shields Mornarica
1978 Larry Fraser Vazduhoplovstvo
1978 Ray Froberg Mornarica
1978 Doug Haugen Rezerve vojske
1978 Rich Holcomb Mornarica
1978 Stephen Kingston Mornarica SAD-a
1978 Mike McGuire Vazduhoplovstvo
1978 Jeffrey S. Sears Vojsku
1978 Terrance Smith Mornarica
1978 David Wells Mornarica, vazduhoplovstvo
1979 Brad Brooks Vojsku
1979 Ricardo Brooks Marinski korpus
1979 Nancy (Bittermann) Brown Mornarica
1979 Robert Clayborne Marinski korpus
1979 Brent Flaskerud Mornarica
1979 Elizabeth "Betsy" Holt (preminula) Vazduhoplovstvo
1979 Bred Džonson Marinski korpus
1979 Teri Keli Marinski korpus
1979 Kurt Shaddrick Vazduhoplovstvo
1979 Alan Winters Vojsku
Diplomiranje
Klase
Ime Detalje
1980 Tamara (Wells) Azuras Mornarica
1980 Marty Backus Vojsku
1980 David Chinander Vazdušna nacionalna garda
1980 Bill Force Vazduhoplovstvo
1980 Jim Kinzer Vojska, rezerve vojske
1980 James Kohnke Mornarica
1980 John Lane Marinski korpus
1980 Donald Olson Vazduhoplovstvo
1980 Brian Pigg US Marine Corps
1980 Steven Raby Američka obalna straža
1980 James P. Sarafolean II Mornarica
1980 Michael Wahl Vojsku
1980 Anthony Woitalla Vazduhoplovstvo, vojska
1981 Carl Martin Andersen Vojsku
1981 Tomas Anderson Vazduhoplovstvo
1981 Donald Babitz

 

Marinski korpus

 

1981 Bill McCloskey Mornarica
1981 Robert A. Moran Marinski korpus
1981 Bill Force Vazduhoplovstvo
1981 David Huntington Vojsku
1981 Jeff Kinzer Vojsku
1981 David Schmidt

 

Vojsku
1982 Michael Brinkhaus Vazduhoplovstvo, Vazduhoplovna nacionalna garda
1982 Brett Brooks Vojsku
1982 Jay R. Cherland Mornarica
1982 Cathy Cornish Vazduhoplovstvo
1982 Carter Fairfield Marinski korpus
1982 Michael Glaccum Vazduhoplovstvo
1982 Mary Lund Vazduhoplovstvo
1982 Jeff Meyers Vazduhoplovstvo
1982 Ted Miller Vojsku
1982 Todd Nicholson Mornarica
1982 Daniel Ott Mornarica
1982 Bradley Rosenberger Mornarica
1982 Scott Shepard Mornarica
1982 Erik Simonson  
1982 Daniel Svardal Vojsku
1982 Peter Turner Mornarica
1982 John J. Ziegler III Vazduhoplovstvo
1983 Susanne Aspley Vojsku
1983 Alan Tollefson Vazduhoplovstvo
1983 Layne Beckman Vojsku
1983 Duncan Clyborne Vojsku
1983 Dekan Graupmann Vojsku
1983 Paige Green Marinci
1983 Tom Klouda Rezerva vojske
1983 Mark Oswald Mornarica
1983 Monetta Plassmeyer Mornarica
1983 Alan Tollefson Vazduhoplovstvo
1984 Daniel Larson Marinski korpus
1984 Robert Gunderson Vazduhoplovstvo
1984 Daniel Larson Marinski korpus
1985 Deborah (Huber) Ford  
1985 Chuck Frizelle Mornarica
1985 Jens Gotthardsen Kraljevska danski armija
1985 Jeffrey Greenlee Vojsku
1985 David Meyers Vazduhoplovstvo
1985 Ryan Opel Vojsku
1985 Eugene Stauber Vojsku
1985 William Tenney Mornarica
1986 Kristoffer K. Cox Vazduhoplovstvo
1986 Jeff Renlund Mornarica
1986 Juli (Wolter) Gempler Mornarica
1986 Leo Moreno Vazduhoplovstvo
1987 James Garrigan Vazduhoplovstvo
1987 Joel Johnson Mornarica
1987 Perry Meyer Mornarica
1987 Ross Olin Mornarica
1987 Mark Scholle Vojsku
1987 Lane Sherman Mornarica
1987

Scott Shipstad

 

Mornarica
1987 Lisa Walz Mornarica
1988 Jim Cochran Obalna straža
1988 Tim Wood Mornarica
Diplomiranje
Klase
Ime Detalje
1990 Ned Brus Mavy
1990 Justin Eisel Vojsku
1990 William Houston Mornarica
1990 Brett Menne Mornarica
1990 Danielle Minor Marinski korpus
1990 Susan (Sponagle) Moffet Mornarica
1990 Keri (Schreiber) Singleton Vazduhoplovstvo
1990 Dave Thul Nacionalna garda vojske
1990 Keri (Schreiber) Singleton Vazduhoplovstvo
1991 Jeremy Bowers Mornarica
1991 Corby Koehler Nacionalna garda vojske
1992 Anthony Ardito Mornarica
1992 Jacques Baumer Vazduhoplovstvo
1992 Michael Hawley Vojsku
1992 Jamie Kruger Rezerva vojske
1992 Matt LeBrun Nacionalna garda vojske
1992 Jeremy Meyer Marinski korpus
1992 John Morrison Nacionalna garda vojske
1992 Matthew Wisegarver Vojsku
1992 Ken Witschorik Vojsku
1992 Kurt Witschorik Vojsku
1993 Scott Barnacle Vazduhoplovstvo
1993 Michael Edwards Nacionalna garda
1994 Keith Barnacle Vazduhoplovstvo
1994 Justin Brisley Mornarica
1994 Daniel Dvorak Vazduhoplovstvo
1994 Andrew Hachtman Vojsku
1995 Scott Hedtke Mornarica
1995 Todd Johnson Vojsku
1995 Ben Osborn Vojsku
1995 Jody (Brandt) Pederson Marinski korpus
1995 Mike Ringer Vazduhoplovstvo
1995 Kristina Schobey Vojsku
1996 Geoffrey Zahn Vazduhoplovstvo
1996 Sam Erwin Marinski korpus
1996 Scott Gerling Vojsku
1996 Jim Panacopolous Vazduhoplovstvo
1996 Rajan Ričard Mornarica
1996 Brandon Thompson Mornarica
1997 Ryan Ambrose Vazduhoplovstvo
1997 Andrew Flor Mornarica
1997 Jennifer Kreisler Mornarica
1997 Chad Shenk Vazduhoplovstvo
1997 Heather Sweetser Vojsku
1998 Kyle Fransdal Vazduhoplovstvo
1998 Adam Rislund Marinski korpus
1999 Mike Ayotte Vojsku
1999 Elizabeth (Follese) Fransdal Vazduhoplovstvo
1999 Elizabeth (Baresch) Hargrove Vazduhoplovstvo
1999 Jeff Mathiowitz Nacionalna garda vojske
1999 Brian Mosley Marinski korpus
1999 Edmund Nevin Marinski korpus
1999 Kathleen (Mattson) Sharpe Vojsku
1999 Gary Slater Marinski korpus
1999 Matt Thompson Vojsku

 

Diplomiranje
Klase
Ime Detalje
2000 Steven Camp Marinski korpus
2000 Sean Engel Mornarica
2000 Matthew Lommel Vojsku
2000 Kellen "Casey" McDonald Nacionalna garda vojske
2000 Peter Norgaard Mornarica
2000 Sarah (Eide) Potts Nacionalna garda vojske
2000 Matthew Radde Marinski korpus
2000 Ross Stadsklev Vojsku
2001 Bill Ayotte Vojsku
2001 Casey Campbell Vojsku
2002 Stein Thorbeck Vojsku
2002 Karen Waldorf Vojsku
2003 Jeremy Hamilton  
2003 Wade Radde Marinski korpus
2003 Peter Shenk Vazduhoplovstvo
2004 Liz (Ayotte) Baxter Vojsku
2004 Tyler Gustafson Mornarica
2004 Jordan Helgesen Marinski korpus
2004 Michael Kerber Marinski korpus
2004 Andrew McDonald Vojsku
2004 Robert bi Marinski korpus
2006 Kelly Fischer  
2006 Jonathan Owens Marinski korpus
2007 Daniel Carbonneau Marinski korpus
2007

Cory Johnson

 

Mornarica
2007

Bobby Miller

 

Marinski korpus
2007

 

Christopher Shortreed

 

 

Marinski korpus
2007 Timothy Shortreed Marinski korpus
2008 Austin Lang Vazduhoplovstvo
2009 Daniel Benedict Marinski korpus
2009 Dat Quan Dang Vojsku
2009 Greyson Hensley Vojsku
2010 Alex Altricher-Lattner Marinski korpus
2010 Alexander J. Berger Vojsku
2010 Mike McCullum Marinski korpus
2011 Kristian Edson

 

Vazduhoplovstvo
2011

Kamiko Higashi

 

Mornarica
2012 Matthew Hager Vojsku
2012 Kaia Hanks Marinski korpus
2012 Thomas Krantz Rezerve vojske
2013 Justin Boyle Mornarica
2014 Wilson (Wil) Brown Marinski korpus
2014 Drew Julius Mornarica
2014 Duncan Reed Johnson Marinac
2015

Evi Kahana

 

Vojsku
2015 Connor McDoanld Vazduhoplovstvo
2015 Michael Mingus Rendžer vojske
2015 Carter Torres Mornarica
2016 Noah Dejewski Rendžer vojske
2016 Joseph Einhorn Marinski korpus
2016 Madison Gagnon Vojsku
2016 Ben Gallentine Vazduhoplovstvo
2016 Benjamin Johnson Vazduhoplovstvo
2016 Nikkoamor Losey  
2016 Josephine "Joey" Lowden Vojsku
2016 Ben Olson Marinski korpus
2016 Maddy Sangma Mornarica
2016 Aleksandar Stambolđijev Marinski korpus

2016

Tanner Wald

 

Vojsku
2016 Kyle Wipf Vazduhoplovstvo
Diplomiranje
Klase
Ime Detalje
     
2017 Grace Bakala Vojsku
2017 Bud Harris Mornarica
2017 Don Lemke  
2017 Quinne Johnson Vojska SAD-a
2017 James Lemke  
2017 Tim McHale  
2017 Larry Opfer  
2017 Clifford Charles Sampson Mornarica
2017 James West Sampson Mornarica
2017 Cole Shipman Mornarica
2018

Liam Arnar

Vazdušna nacionalna garda
2018 Henry Bixler Mornarica
2018 Tyler Fahning Mornarica
2018

Logan Gallagher

Vazduhoplovstvo
2018

Java Gordon

Nacionalna garda vojske

2018

Jacob Hagen

Nacionalna garda vojske

2018 Sarah Riviere Herzan Nacionalna garda vojske
2018

James Jorde

Nacionalna garda vojske

2018 Mac Karrick  
2018

Devon Kendall

Vazduhoplovstvo
2018 Alanna Julius Mornarica
2018

Nikolas Lowden

Vojsku
2018 Sarah O'Connor  
2018 Olivia Pfaendtner  
2018 Megan Rivers Nacionalna garda vojske
2018 Olivia Rey  
2018

Annika Shipstad

Mornarica
2018 Jared Simmer Nacionalna garda vojske
2018

Keyonté Talley

Vazduhoplovstvo
2018

Samuel Venjohn

Vazduhoplovstvo
2018

Zachery Wallace

Marinski korpus
2019 Suzanne Muench Vojsku
Rezerve
2019
Aidan Oestreich Rezerve američke vojske
2019 Anders Raichert Vazduhoplovstvo
2019 Jared Simmer Nacionalna garda vojske
2019 Ethan Taddy Army ROTC
2019 Matthew Kickhafer Obalna straža
2019 Nathan Olmsted Obalna straža