Direktorij osoblja
Bridget Hale
Naslovi:
Izvršne funkcije Coach Para, Special Education Para, Special Education Para
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola Istok
E-pošta:
Bradley Halvorson
Naslovi:
Pomoćnik ravnatelja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola Istok
E-pošta:
Elizabeth Hansen
Naslovi:
Minnetonka Masters trener plivanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Minnetonka Public Schools
Odjeli:
vodeni
E-pošta:
Rachel Hanson
Naslovi:
Track & Field-Boys-Assistant, Special Education Teacher, Tutor
Lokacije:
Minnetonka Middle School East, Minnetonka Community Education Center
Odjeli:
Obrazovanje u zajednici, usluge podrške studentima, trener 1016, trener 1017, trener 1020
E-pošta:
Linda Harrington.
Naslovi:
Special Education Para, Supervisory Para, Special Education Para
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Osnovna škola, Srednja škola Istok
E-pošta:
Jennifer Hazen
Naslovi:
Dramsko-proljetni glazbeni glas dir, učitelj glazbe
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Muzika, ko-nastavni plan
E-pošta:
Brenna Healy
Naslovi:
Bolničarka
Lokacije:
Minnetonka High School, Minnetonka Middle School East, Minnetonka Community Education Center
Odjeli:
Bolničarka
E-pošta:
Douglas Helm
Naslovi:
Trener plivačkog kluba Minnetonka Masters
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Minnetonka Public Schools
Odjeli:
vodeni
E-pošta:
Marsha Helm
Naslovi:
Minnetonka Masters trener plivanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Minnetonka Public Schools
Odjeli:
vodeni
E-pošta:
Carson Hoeft
Naslovi:
Nastavnik društvenih nauka, Cross Country Boys Head
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Društvene studije, trener 1016, trener 1017
E-pošta:
Sean Holmes
Naslovi:
Nastavnik nauke, nova podrška nastavnika
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Science, Q Comp, Vantage
E-pošta:
sara hoops
Naslovi:
Nastavnik specijalnog obrazovanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
Andrew Howard
Naslovi:
Nastavnik španskog jezika, peti razred španskog jezika
Lokacije:
Osnovna škola Groveland, Minnetonka Middle School East
Odjeli:
Elementarno, trener 1016, trener 1017
E-pošta:
Anita Hunt
Naslovi:
Specijalna edukacija Para, Tutor
Lokacije:
Deephaven Elementary, Minnetonka Middle School East, Minnetonka Community Education Center
Odjeli:
Srednja škola, Deephaven
E-pošta:
Tessa Hupp
Naslovi:
Nastavnik specijalnog obrazovanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
jessica james loer
Naslovi:
Specijalna edukacija
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola Istok
E-pošta:
Adrienne Johnson
Naslovi:
Nastavnik specijalnog obrazovanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
Michele Johnson
Naslovi:
Zdravlje Para
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola Istok
E-pošta:
Jeremiah Jones
Naslovi:
Track & Field-Boys-Head Coach, Nastavnik fizičkog vaspitanja
Lokacije:
Osnovna škola Scenic Heights, Minnetonka Middle School East
Odjeli:
Fizičko vaspitanje, trener 1020
E-pošta:
Amy Jore
Naslovi:
Drama-zima drugi (40%), drama-play režiser, drama-zima drugi (70%)
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Nastavni plan i program
E-pošta:
Tara Kamann
Naslovi:
Školski savjetnik
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Vođenje i savetovanje
E-pošta:
Elizabeth Kan
Naslovi:
Nastavnik šestog razreda.
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Elementarno
E-pošta:
Ismail Karon
Naslovi:
Track & Field-Boys-Assistant, Nastavnik fizičkog vaspitanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Fizičko vaspitanje, trener 1012, trener 1016, trener 1017, trener 1020
E-pošta:
Sandra Katkov
Naslovi:
Navigator Teacher, Track & Field-Girls-Assistant
Lokacije:
Osnovna škola Scenic Heights, Minnetonka Middle School East
Odjeli:
Navigator, trener 1020.
E-pošta:
Shannon King
Naslovi:
Nastavnik matematike
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Matematika
E-pošta:
Christine Kline
Naslovi:
Minnetonka Masters trener plivanja, pomoćni trener plivačkog kluba, pomoćni trener plivačkog kluba
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Minnetonka Public Schools
Odjeli:
vodeni
E-pošta:
Anjali Kreslins-Compton
Naslovi:
Nadzorni para, Specijalna edukacija Para
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola Istok
E-pošta:
Carrie Kroll
Naslovi:
Nastavnik šestog razreda, nastavnik nauke
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Elementarno, nauka
E-pošta:
Ann Kubusek
Naslovi:
Društvene studije Kineski Imm učitelj
Lokacije:
Minnetonka Middle School East, Minnetonka Middle School West
Odjeli:
Društvene studije
E-pošta:
Joshua Kukowski
Naslovi:
Društvene studije Španski Imm učitelj, društvene studije Španski Imm učitelj
Lokacije:
Minnetonka Middle School East, Minnetonka Community Education Center
Odjeli:
Obrazovanje u zajednici, društvene studije
E-pošta:
Sydney Lacher
Naslovi:
Nastavnik jezičke umjetnosti
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Jezička umjetnost
E-pošta:
Amy Lagrange
Naslovi:
Upravitelj kuhara
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Prehrambene usluge
E-pošta:
Alicia Larson
Naslovi:
Nastavnik specijalnog obrazovanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
Jennifer Lasota
Naslovi:
Specijalna edukacija Para, Supervisory Para
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola Istok
E-pošta:
Hannah Lee
Naslovi:
Explorers Program Leader, Media Paraprofessional, Explorers Program Leader
Lokacije:
Minnetonka Middle School East, Minnetonka Community Education Center
Odjeli:
Obrazovanje zajednice, Srednja škola Istok
E-pošta:
Daniel Leland
Naslovi:
Nastavnik šestog razreda.
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Elementarno
E-pošta:
Matthew Lichty
Naslovi:
Školski savjetnik
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Minnetonka Public Schools
Odjeli:
Vođenje i savetovanje
E-pošta:
Christine Littmann
Naslovi:
Nastavnik njemačkog jezika, učitelj šestog razreda
Lokacije:
Minnetonka High School, Minnetonka Middle School East, Minnetonka Middle School West
Odjeli:
Elementarni, svjetski jezik
E-pošta:
Melissa Long.
Naslovi:
Nastavnik šestog razreda, učitelj šestog razreda
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Osnovno, trener 1015.
E-pošta:
Rhonda Lundgren
Naslovi:
Nastavnik matematike
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Matematika
E-pošta:
Rebeccah Macdougal
Naslovi:
Nastavnik šestog razreda.
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Elementarno
E-pošta:
Paul Mackinney
Naslovi:
Nastavnik šestog razreda.
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Elementarno
E-pošta:
Gina Magnuson
Naslovi:
Pomoćnik ravnatelja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola Istok
E-pošta:
Kristin Makin
Naslovi:
Nadzornik zgrade, specijalno obrazovanje Para, Explorers Program Assistant
Lokacije:
Deephaven Elementary, Minnetonka Middle School East, Minnetonka Community Education Center
Odjeli:
Obrazovanje zajednice, Srednja škola Istok
E-pošta:
Michelle Makres
Naslovi:
Nastavnik fizičkog zdravlja, Nbc-Ot sertifikat, Occ terapeut
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, osnovna škola Groveland, Srednja škola Minnetonka Istok, Minnetonka srednja škola zapad, Okružni servisni centar, Sail
Odjeli:
Usluge podrške studentima, specijalna edukacija
E-pošta:
Amy Marks
Naslovi:
Nastavnik šestog razreda.
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Elementarno
E-pošta: