Direktorij osoblja
Liz Mcallister
Naslovi:
Nastavnik jezičke umjetnosti, učitelj umjetnosti
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Jezička umjetnost, ko-nastavni plan i program
E-pošta:
Renee Mcclellan
Naslovi:
Supervisory Para, Lifeguard Services Program Coordinator, Swimming/Phy Ed Para
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Minnetonka Public Schools
Odjeli:
Srednja škola, Aquatics
E-pošta:
Patricia Mcconeghey
Naslovi:
Nastavnik jezičke umjetnosti
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Jezička umjetnost
E-pošta:
Cynthia Mcglasson
Naslovi:
Nastavnik matematike
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Matematika
E-pošta:
Carol Mcgovern
Naslovi:
Kuharski pomoćnik
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Prehrambene usluge
E-pošta:
Bart Meath
Naslovi:
Nastavnik specijalnog obrazovanja, Wilson Reading Coord
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Minnetonka Public Schools
Odjeli:
Usluge podrške studentima, Wilson Reading
E-pošta:
Qingling Mendenhall
Naslovi:
Nastavni trener
Lokacije:
Minnetonka High School, Excelsior Elementary, Scenic Heights Elementary, Minnetonka Middle School East
Odjeli:
Q Comp
E-pošta:
Grace Mevissen
Naslovi:
Nastavni trener
Lokacije:
Groveland Elementary, Minnetonka Middle School East, Minnetonka Middle School West, Tonka Online
Odjeli:
Q Comp
E-pošta:
Dustin Michel
Naslovi:
Tehnološko obrazovanje, tehnološka edukacija
Lokacije:
Minnetonka Middle School East, Minnetonka Middle School West
Odjeli:
Tech Ed, trener 1012, trener 1014
E-pošta:
Jennifer Mikenas
Naslovi:
Nadzorni para, Specijalna edukacija Para
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola Istok
E-pošta:
Kieran Monaghan
Naslovi:
Nastavnik fizičkog vaspitanja, koordinator aktivnosti
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Fizičko vaspitanje, ko-nastavni plan i program
E-pošta:
Kari Mortensen
Naslovi:
Kontrola ulaza u školu i podrška
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola Istok
E-pošta:
Emma Moses-Thomsen
Naslovi:
Nastavnik jezičke umjetnosti
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Jezička umjetnost
E-pošta:
Patrick Murphy
Naslovi:
Kuharski pomoćnik
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Prehrambene usluge
E-pošta:
Gina Nelson
Naslovi:
Napredni učitelj učenja, savjetnik za kuglanje znanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Visok potencijal, ko-nastavni plan
E-pošta:
Kathryn Nelson
Naslovi:
Nastavnik španskog jezika, učitelj
Lokacije:
Minnetonka Middle School East, Minnetonka Community Education Center
Odjeli:
Svjetski jezik, obrazovanje zajednice
E-pošta:
Joel Newman
Naslovi:
Razred 6 Nastavnik španskog imm, nastavnik španskog uranjanja, razred 6 nastavnik španskog imm
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Elementarni, svjetski jezik, trener 1012
E-pošta:
Laura Nicholson
Naslovi:
Kuharski pomoćnik
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Prehrambene usluge
E-pošta:
Myah Nick
Naslovi:
Specijalna edukacija Para, Supervisory Para
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola Istok
E-pošta:
Edvin Niz
Naslovi:
Special Education Para, Tutor, Supervisory Para
Lokacije:
Minnetonka Middle School East, Minnetonka Community Education Center
Odjeli:
Obrazovanje zajednice, Srednja škola Istok
E-pošta:
Renee Northway.
Naslovi:
Specijalna edukacija
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola Istok
E-pošta:
Mark O'Brien
Naslovi:
Glavni čuvar
Lokacije:
Osnovna škola Groveland, Minnetonka Middle School East
Odjeli:
Zgrade i tereni
E-pošta:
Deborah Oleson
Naslovi:
Klavirski pratilac
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola Zapad
E-pošta:
Stacie Olson
Naslovi:
Nastavnik fizičkog vaspitanja, trener softbola
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Fizičko vaspitanje, trener 1020
E-pošta:
Tafat Ostfield
Naslovi:
Tutor, Executive Functions Coach Para, Artscenter Workshop Leader
Lokacije:
Minnetonka High School, Minnetonka Middle School East, Minnetonka Community Education Center
Odjeli:
Community Education, Middle School East, Arts Center, High School
E-pošta:
Alicia Paul
Naslovi:
Specijalna edukacija
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola Istok
E-pošta:
Jill Pautz
Naslovi:
Nastavnik šestog razreda.
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Elementarno
E-pošta:
James Pekarek
Naslovi:
Nastavnik društvenih nauka, savetnik za govor
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Društvene studije, ko-nastavni plan i program
E-pošta:
Amanda Petron
Naslovi:
Nastavnik šestog razreda, savjetnik matematičkog tima, savjetnik matematičkog tima
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Matematika, elementarno, ko-nastavno
E-pošta:
Kimberly Ramsey
Naslovi:
Nadzorni para, studentska resursna soba para
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola Istok
E-pošta:
Marisa Rangel
Naslovi:
Nastavnik jezičke umjetnosti
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Jezička umjetnost
E-pošta:
Kelli Rasmussen Metzger
Naslovi:
Nastavnik fizičkog vaspitanja, atletičarka i terenska glava
Lokacije:
Osnovna škola Clear Springs, Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Fizičko vaspitanje, trener 1020
E-pošta:
Tatjana Rid
Naslovi:
Nadzorni para, Specijalna edukacija Para
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola Istok
E-pošta:
Alicia Reedy
Naslovi:
Nastavnik govora, Asha certifikat
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
Allison Renfroe
Naslovi:
Učitelj zdravlja, trener softballa, učitelj 6. razreda
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Osnovno, zdravlje, trener 1020
E-pošta:
Mitchell Reynolds
Naslovi:
Minnetonka Masters trener plivanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Minnetonka Public Schools
Odjeli:
vodeni
E-pošta:
Kelly Ripley
Naslovi:
Pomoćnik Ureda za specijalno obrazovanje
Lokacije:
Osnovna škola Deephaven, Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola, Deephaven
E-pošta:
Nicholas Ritchey
Naslovi:
Računarstvo, nastavnik matematike, računarstvo
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Matematika, Elementarno, Tech Ed
E-pošta:
Renee Roels
Naslovi:
Nastavnik umjetnosti, dramsko-proljetni mjuzikl asst 70%
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Umjetnost, ko-nastavni plan
E-pošta:
Adam Rose
Naslovi:
Minnetonka Masters trener plivanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
vodeni
E-pošta:
Melisa Ryan
Naslovi:
Srednja škola Klima Para
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola Istok
E-pošta:
Christine Sanko
Naslovi:
Specijalna edukacija Para, Supervisory Para
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola Istok
E-pošta:
Ellie Savitz
Naslovi:
Nastavnik jezičke umjetnosti, učitelj umjetnosti
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Jezička umjetnost, ko-nastavni plan i program
E-pošta:
Kristin Scherwinski
Naslovi:
Specijalna edukacija
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola Istok
E-pošta: