Škole u Minnetonki objavile su nagrade za Celebration of Excellence Awards 2024, godišnji program nagrada širom distrikta koji odaje počast nekoliko izvanrednih nastavnika, osoblja i volontera u zajednici.
Ovogodišnja manifestacija je u četvrtak, 16. maja od 18 do 20:30 časova u Umetničkom centru u srednjoj školi Minnetonka. Otvoren je za javnost, a prenosiće se i uživo na YouTube-u. (Link će biti postavljen kada se događaj približi.)
Ovo su dobitnici ovogodišnje nagrade za izuzetnost:
MINNETONKA NAGRADE ZA IZVRSNOST USMJERENU NA DJECU U NASTAVI
- CLEAR SPRINGS: Paige Koehnen
- DEEPHAVEN: Rachel Norton
- EXCELSIOR: Amy O'Neill
- GROVELAND: Megan Hill
- MINNEWASHTA: Amy Gutierrez-Paine
- Originalni naziv: Heidi Volkart
- SAIL: Kristen Moreen
- Interesovanje: nick bahr
- bosanski: Kristin Goeser
- MME: Joel Newman
- Originalni naziv: Jennifer Pearce
- MCEC: Kathryn Prell
NAGRADA ZA IZVRSNOST USMJERENU NA DJECU U PODUČAVANJU E-UČENIKA
- TONKA ONLINE (K-5): Wendi Bottiger
- TONKA ONLINE (6-12): Ben Stanerson
NAGRADE ZAPOSLENIH U MINETONKI ZA IZUZETNOST USMERENU NA DECU
- Paul Twenge - Administrator
- Bill Keenan - Zgrade i tereni
- Džim Dorf - Vozač autobusa
- Amy LaGrange - Nutricionističke usluge
- Harriette Chwialkowski - Clerical/Office Assistant
- Tara Kamann - Savjetnik/Profesionalno osoblje
- Džeki Dikens - medicinska sestra/profesionalno osoblje
- John Grotz - Tehnologija/Profesionalno osoblje
- Kelly Fidgeon - Paraprofesionalac
- Miki Dži - Paraprofesionalac
- Macall Brix - Explorers Staff
- Anna Oasheim - Minnetonka Community Education Program Manager
NAGRADE ZA IZVRSNOST U SARADNJI
- Lisa Reed i Laura Rosati iz MMW-a
- Tonka Online's K-5 Team
(Merri Alteri, Reid Anderson, Samantha Bauchle, Wendi Bottiger, Courtney Davis, Cheryl Heaney, Joe Hessburg, Tim Ketel, Melani Schwartz, Kelli Whiteside)
NAGRADE ZA VOLONTERE/POSLOVNE PARTNERE U ZAJEDNICI
- ECFE/Predškolski volonter godine: Bryn Atherton
- Volonter godine za mlade: Susie Gillespie
- Volonteri godine za odrasle: Don i Mary Anne Draayer
- Poslovni partner godine u zajednici: Park Dental
SPINNAKEROVA NAGRADA
- Matt Chapman
- Rena Dragseth
- Amy Grady
- Hoteli u gradu Minnetonka
- Kyle Heitkamp
- Molly Kerr
- Karen Thoele i Steve Kniss
VANTAGE GOLD PARTNERI
- Heidi Teoh
- Jill Zullo
MOMENTUM GOLD PARTNERI
- Aloft avijacija
- Luther Automotive Group
- Minnesota Asphalt Paverment Association
- Walser Automotive Group
NAGRADA BRAD BOARD ZA IZVRSNOST U OSNOVNOM OBRAZOVANJU
- Jayna Rafferty, višejezična učiteljica, Excelsior Elementary
MEMORIJALNA NAGRADA JOYCE GUSTAFSON
- Anna Bjork, višejezična učiteljica, Srednja škola Minnetonka
JUDY ERDAHL MEMORIJALNA NAGRADA
- Sarah Ridgway, učiteljica ranog djetinjstva i porodičnog obrazovanja, MCEC
OBJAVLJENE NAGRADE 16. MAJA
- Nagrade za usluge zaposlenih u čast 20, 25, 30 i 35 godina
- Nominacije za nastavnika godine u Minnesoti 2025
Ukoliko imate pitanja o programu proslave izvrsnosti, molimo vas da kontaktirate dr JacQui Getty, izvršnog direktora komunikacija za škole u Minnetonki, na jacqui.getty@minnetonkaschools.org