Directory

1 2 3 5 > showing 1 - 50 of 202 constituents

Maryrose Adamek

Naslovi: Nastavnik trećeg razreda, instruktor leta.
Lokacije: Puko osnovna škola, Minnetonka društveni centar za obrazovanje
Odjeljenja: Osnovna, društveno obrazovanje
E-mail:

Tracy Allanson

Naslovi: Soba za ručak/igralište, medijski Paraprofesionalni
Lokacije: U osnovnoj školi.
Odjeljenja: Puplend
E-mail:

Ann Andersen

Naslovi: Autobus i saobraćaj, specijalno obrazovanje
Lokacije: U osnovnoj školi.
Odjeljenja: Puplend
E-mail:

Katherine Anderson

Naslovi: Asistent programa istraživača, učionica za početak-spremi K
Lokacije: Škola deephaven, u osnovnoj školi "Scenic Heights"
Odjeljenja: Društveno obrazovanje, Deephaven
E-mail:

Leo Anderson

Naslovi: Lider programa istraživača
Locations: Groveland Elementary, Scenic Heights Elementary
Odjeljenja: Društveno obrazovanje
E-mail:

Mona Anderson

Titles: Music Academy Instructor, Music Teacher
Locations: Groveland Elementary, Scenic Heights Elementary, Minnetonka Community Education Center
Odjeljenja: Društveno obrazovanje, muzika
E-mail:

Susan Anderson

Titles: Special Education Para, Learning Lab/ADHD Para, Classroom Para-English Ktgn
Lokacije: U osnovnoj školi.
Odjeljenja: Puplend
E-mail:

Julia Antonsen

Titles: Ready Start Kindergarten Teach, Grade 1 Teacher Spanish
Lokacije: Škola deephaven, u osnovnoj školi "Scenic Heights"
Odjeljenja: Osnovne
E-mail:

Samantha Asplund

Titles: Explorers Program Assistant
Locations: Groveland Elementary, Minnewashta Elementary
Odjeljenja: Društveno obrazovanje
E-mail:

Erica Austerman

Titles: Teacher On Special Assignment, Wilson Reading Teacher, Wilson Reading Teacher
Lokacije: U osnovnoj školi.
Departments: Elementary, Teacher On Spec Assign, Basic Skills/Reading
E-mail:

Abigail Barrett

Naslovi: Pomoćnik studenta istraživača
Lokacije: U osnovnoj školi.
Odjeljenja: Društveno obrazovanje
E-mail:

Lucas Bates

Titles: Explorers Site Supervisor, Explorers Club Asst Site Supv.
Locations: Groveland Elementary, Minnewashta Elementary
Odjeljenja: Društveno obrazovanje
E-mail:

Colleen Batz

Titles: Media Specialist
Lokacije: U osnovnoj školi.
Departments: Media
E-mail:

Barbara Bauer

Titles: Classroom Para-English Ktgn, Advanced Learning Investigations Para
Lokacije: U osnovnoj školi.
Departments: High Potential, Groveland
E-mail:

Patricia Bauer

Titles: Grade 1 Teacher
Lokacije: U osnovnoj školi.
Odjeljenja: Osnovne
E-mail:

Sydney Beaudry

Naslovi: Pomoćnik studenta istraživača
Lokacije: U osnovnoj školi.
Odjeljenja: Društveno obrazovanje
E-mail:

Andrea Becker

Titles: Special Education Facilitator
Locations: Groveland Elementary, Minnetonka Middle School East
Odjeljenja: Usluge studenata za podršku
E-mail:

Nikki Bell-Sitzman

Titles: Grade 4 Teacher
Lokacije: U osnovnoj školi.
Odjeljenja: Osnovne
E-mail:

Catherine Benson

Titles: Explorers Program Assistant, Lunchroom/Playground Para, Explorers Program Assistant
Lokacije: Puko osnovna škola, Minnetonka društveni centar za obrazovanje
Departments: Community Education, Groveland
E-mail:

Stephanie Blonigan

Titles: Special Education Para, Recreation Behavior Assistant
Lokacije: U osnovnoj školi.
Departments: Community Education, Groveland
E-mail:

Molly Bodnia

Naslovi: Specijalni nastavnik obrazovanja.
Lokacije: U osnovnoj školi.
Odjeljenja: Usluge studenata za podršku
E-mail:

Nancy Bohada Pacheco

Titles: Grade 1 Teacher Spanish
Lokacije: U osnovnoj školi.
Odjeljenja: Osnovne
E-mail:

Seth Boyd

Titles: Music Teacher, Select Choir, Summer Singers Camp Instructor
Locations: Groveland Elementary, Minnetonka Middle School East, Minnetonka Community Education Center
Departments: Community Education, Music, Co--Curricular
E-mail:

Devan Branson

Naslovi: Lider programa istraživača
Locations: Groveland Elementary, Minnewashta Elementary, Scenic Heights Elementary
Odjeljenja: Društveno obrazovanje
E-mail:

Jessy Brockhouse

Titles: Classroom Para-Spanish, Lunchroom/Playground Para
Lokacije: U osnovnoj školi.
Odjeljenja: Puplend
E-mail:

Terry Brown

Titles: Explorers Program Leader, Hall Para
Locations: Minnetonka High School, Groveland Elementary
Departments: Community Education, High School
E-mail:

Jill Browning

Titles: High Potential Teacher
Locations: Groveland Elementary, Scenic Heights Elementary
Departments: High Potential
E-mail:

Cameron Brunsvold

Titles: Explorers Program Assistant
Locations: Groveland Elementary, Minnewashta Elementary
Odjeljenja: Društveno obrazovanje
E-mail:

Keri Buisman

Titles: Wilson Reading Teacher, ELT Teacher (English Language Teacher)
Lokacije: U osnovnoj školi.
Departments: Elementary, Basic Skills/Reading
E-mail:

Nancy Bye

Naslovi: Autobus i saobraćaj, specijalno obrazovanje
Lokacije: U osnovnoj školi.
Odjeljenja: Puplend
E-mail:

Dana Callahan

Titles: Special Education Office Assistant
Lokacije: U osnovnoj školi.
Odjeljenja: Puplend
E-mail:

Angela Campos

Titles: Grade 2 Teacher Spanish, Grade 3 Teacher Spanish
Lokacije: U osnovnoj školi.
Odjeljenja: Osnovna, društveno obrazovanje
E-mail:

Carole Carlson

Titles: Teacher Instructional Coach
Locations: Clear Springs Elementary, Groveland Elementary, Minnewashta Elementary, Scenic Heights Elementary
Departments: Q Comp
E-mail:

Julie Carlson

Titles: Classroom Para, Special Education Para
Lokacije: U osnovnoj školi.
Odjeljenja: Puplend
E-mail:

Kara Carluccio

Titles: Explorers Program Assistant
Lokacije: U osnovnoj školi.
Odjeljenja: Društveno obrazovanje
E-mail:

Lorena Casillas

Titles: Special Education Para, Classroom Para-Spanish Ktgn
Lokacije: U osnovnoj školi.
Odjeljenja: Puplend
E-mail:

Patricia Cespedes-Schueller

Titles: Grade 1 Teacher Spanish, Summer Enrichment Instructor
Lokacije: Puko osnovna škola, Minnetonka društveni centar za obrazovanje
Odjeljenja: Osnovna, društveno obrazovanje
E-mail:

Sophia Chez

Naslovi: Pomoćnik studenta istraživača
Lokacije: U osnovnoj školi.
Odjeljenja: Društveno obrazovanje
E-mail:

Keira Clyborne

Titles: Explorers Program Assistant
Lokacije: Puko osnovna škola, Minnetonka društveni centar za obrazovanje
Odjeljenja: Društveno obrazovanje
E-mail:

Christopher Cohen

Titles: Physical Education Teacher, Adapted Phy Ed Teacher
Lokacije: U osnovnoj školi.
Departments: Physical Education, Special Education
E-mail:

Gregory Cook

Titles: Custodian
Locations: Deephaven Elementary, Groveland Elementary, Minnetonka Community Education Center
Departments: Buildings And Grounds
E-mail:

Logan Crowley

Titles: Explorers Program Assistant
Lokacije: U osnovnoj školi.
Odjeljenja: Društveno obrazovanje
E-mail:

Suzanne Cutshall

Titles: High Potential Teacher
Lokacije: U osnovnoj školi.
Departments: High Potential
E-mail:

Dona Dahl

Titles: Social Worker
Lokacije: U osnovnoj školi.
Odjeljenja: Usluge studenata za podršku
E-mail:

Diane Daniels

Naslovi: Učitelj navigatora
Locations: Groveland Elementary, Scenic Heights Elementary
Departments: Elementary, Navigator
E-mail:

Niki Danou

Titles: Grade 2 Teacher Spanish
Lokacije: U osnovnoj školi.
Odjeljenja: Osnovne
E-mail:

Anne Claiborne Day

Titles: Grade 4 Teacher
Lokacije: U osnovnoj školi.
Odjeljenja: Osnovne
E-mail:

Carlos De Santiago Contreras

Titles: Special Education Para, Lunchroom/Playground Para, Classroom Para-Spanish
Lokacije: U osnovnoj školi.
Odjeljenja: Puplend
E-mail:

Anthony Dean

Titles: Building Supervisor, Gym Supervisor, Supervisory Para
Locations: Groveland Elementary, Minnetonka Community Education Center, Vantage
Departments: Community Education, High School
E-mail:

Katie Dean

Titles: Grade 2 Teacher
Lokacije: U osnovnoj školi.
Odjeljenja: Osnovne
E-mail: