Kontaktirajte nas

The Family Helpdesk is designed to assist families with any technology related question and can be reached via email at family.helpdesk@minnetonkaschools.org and by phone at 952-401-5123.

For some requests it may be most appropriate to contact your child's Media Specialist.


ŠkoluMedia SpecialistTelefonEmail
Izbriši izvore osnovne

Tiffany Miley

952-401-6998Tiffany.Miley@minnetonkaschools.org

Osnovna škola deephaven

Kelli Whiteside

952-401-6874Kelli.Whiteside@minnetonkaschools.org

Excelsior osnovna

Erin Carcamo

952-401-5696Erin.Carcamo@minnetonkaschools.org

U osnovnoj školi.

Colleen Small

952-401-5591Colleen.Small@minnetonkaschools.org

Osnovna škola minnewashta

Shelly Traver

952-401-5531

Shelly.Traver@minnetonkaschools.org

Osnovna škola Scenic Heights

Melinda Barry
952-401-5414Melinda.Barry@minnetonkaschools.org

Srednja škola istok

Jane Zins
952-401-5231Jane.Zins@minnetonkaschools.org

Srednja škola WestJane Zins952-401-5322Jane.Zins@minnetonkaschools.org
Gimnazije Minnetonke

Ann Kaste

952-401-5893

Ann.Kaste@minnetonkaschools.org


U ovom dijelu

Tehnološke resurse

Otvorite vezu ispod da vidite instrukcije za studente i roditelje na tehnološkim alatima koje se koriste za e-učenje u Minnetonki.

Prikaži tehničke upute

Kontaktirajte nas

Podnesi pitanja i povratne informacije online i primi odgovor u roku od jednog poslovnog dana putem pomoćne pomoći porodice tehnologije.

Obiteljski pomoćnici