Školske vijesti

2024 Proglašeni dobitnici nagrada za izvrsnost, osoblje i volonteri

Škole u Minnetonki objavile su nagrade za Celebration of Excellence Awards 2024, godišnji program nagrada širom distrikta koji odaje počast nekoliko izvanrednih nastavnika, osoblja i volontera u zajednici.

Ovogodišnja manifestacija je u četvrtak, 16. maja od 18 do 20:30 časova u Umetničkom centru u srednjoj školi Minnetonka. Otvoren je za javnost, a prenosiće se i uživo na YouTube-u. (Link će biti postavljen kada se događaj približi.) 

Ovo su dobitnici ovogodišnje nagrade za izuzetnost:

MINNETONKA NAGRADE ZA IZVRSNOST USMJERENU NA DJECU U NASTAVI

  • CLEAR SPRINGS: Paige Koehnen
  • DEEPHAVEN: Rachel Norton
  • EXCELSIOR: Amy O'Neill
  • GROVELAND: Megan Hill
  • MINNEWASHTA: Amy Gutierrez-Paine
  • Originalni naziv: Heidi Volkart
  • SAIL: Kristen Moreen
  • Interesovanje: nick bahr
  • bosanski: Kristin Goeser
  • MME: Joel Newman
  • Originalni naziv: Jennifer Pearce
  • MCEC: Kathryn Prell
     

NAGRADA ZA IZVRSNOST USMJERENU NA DJECU U PODUČAVANJU E-UČENIKA

  • TONKA ONLINE (K-5): Wendi Bottiger
  • TONKA ONLINE (6-12): Ben Stanerson
     

NAGRADE ZAPOSLENIH U MINETONKI ZA IZUZETNOST USMERENU NA DECU

  • Paul Twenge - Administrator
  • Bill Keenan - Zgrade i tereni
  • Džim Dorf - Vozač autobusa
  • Amy LaGrange - Nutricionističke usluge
  • Harriette Chwialkowski - Clerical/Office Assistant
  • Tara Kamann - Savjetnik/Profesionalno osoblje
  • Džeki Dikens - medicinska sestra/profesionalno osoblje
  • John Grotz - Tehnologija/Profesionalno osoblje
  • Kelly Fidgeon - Paraprofesionalac
  • Miki Dži - Paraprofesionalac
  • Macall Brix - Explorers Staff
  • Anna Oasheim - Minnetonka Community Education Program Manager 


NAGRADE ZA IZVRSNOST U SARADNJI

  • Lisa Reed i Laura Rosati iz MMW-a
  • Tonka Online's K-5 Team
    (Merri Alteri, Reid Anderson, Samantha Bauchle, Wendi Bottiger, Courtney Davis, Cheryl Heaney, Joe Hessburg, Tim Ketel, Melani Schwartz, Kelli Whiteside)


NAGRADE ZA VOLONTERE/POSLOVNE PARTNERE U ZAJEDNICI

  • ECFE/Predškolski volonter godine: Bryn Atherton
  • Volonter godine za mlade: Susie Gillespie
  • Volonteri godine za odrasle: Don i Mary Anne Draayer
  • Poslovni partner godine u zajednici: Park Dental


SPINNAKEROVA NAGRADA

  • Matt Chapman
  • Rena Dragseth
  • Amy Grady
  • Hoteli u gradu Minnetonka
  • Kyle Heitkamp
  • Molly Kerr
  • Karen Thoele i Steve Kniss


VANTAGE GOLD PARTNERI

  • Heidi Teoh
  • Jill Zullo


MOMENTUM GOLD PARTNERI

  • Aloft avijacija
  • Luther Automotive Group
  • Minnesota Asphalt Paverment Association
  • Walser Automotive Group


NAGRADA BRAD BOARD ZA IZVRSNOST U OSNOVNOM OBRAZOVANJU

  • Jayna Rafferty, višejezična učiteljica, Excelsior Elementary


MEMORIJALNA NAGRADA JOYCE GUSTAFSON

  • Biće uskoro saopšteno!

JUDY ERDAHL MEMORIJALNA NAGRADA

  • Biće uskoro saopšteno!


OBJAVLJENE NAGRADE 16. MAJA

  • Nagrade za usluge zaposlenih u čast 20, 25, 30 i 35 godina
  • Nominacije za nastavnika godine u Minnesoti 2025
     

Ukoliko imate pitanja o programu proslave izvrsnosti, molimo vas da kontaktirate dr JacQui Getty, izvršnog direktora komunikacija za škole u Minnetonki, na jacqui.getty@minnetonkaschools.org

mmw

Uči više



Priče o karakteristikama

Studenti, nastavnici i porodice proslavili kinesku Novu godinu

Studenti osnovnih škola Excelsior, Scenic Heights, MME, MMW i MHS dočekali su godinu zmaja proslavom kineske Nove godine. Večer je sadržavala nastupe iz različitih razreda i razreda, kinesku hranu iz lokalnih restorana i kabine za aktivnosti u rasponu od mahjonga i badmintona do trivijalnosti, izrade, binga i foto kabine. 

MMW Jazz Band izvodi pjesmu komponovanu od strane studenata na Okružnom festivalu

"Izvođenje 'My Swingin' Sunshine' na District Jazz Festivalu učinilo je moje muzičke težnje stvarnijim nego što sam ikada mislila da će dobiti", rekla je Anna Golikova '28, koja je komponirala djelo ovog ljeta. "Bilo je apsolutno fenomenalno. Nisam mogao da uporedim ponos i ushićenje sa bilo čim što sam ikada ranije osećao."