Direktorij osoblja
Suzette Yeager
Naslovi:
Originalni naziv Ed Para
Lokacije:
Centar za edukaciju zajednice Minnetonka
Odjeli:
ecse
E-pošta:
Victoria York
Naslovi:
Lunchroom/Playground/Supervisory Para
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Minnewashta
E-pošta:
Sarah Young
Naslovi:
Učitelj umjetnosti
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Umjetnost
E-pošta:
Hui Yu
Naslovi:
Klasa 2 Kineski učitelj
Lokacije:
Osnovna scenska visina
Odjeli:
Elementarno
E-pošta:
Ling Yu
Naslovi:
Nadzorni para, Akademska studentska podrška
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola Istok
E-pošta:
Anastasia Zabel
Naslovi:
Instruktor ronjenja
Lokacije:
Javne škole Minnetonka
Odjeli:
vodeni
E-pošta:
Cynthia Zabilla
Naslovi:
Specijalna edukacija
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola
E-pošta:
Mary Zack
Naslovi:
Trener gimnastike
Lokacije:
Centar za edukaciju zajednice Minnetonka
Odjeli:
Obrazovanje zajednice
E-pošta:
Amanda Zamilpa
Naslovi:
4 Nastavnik španskog jezika
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Elementarno
E-pošta:
Congyu Zhang
Naslovi:
Razred 1 Kineski učitelj
Lokacije:
Excelsior Elementary, Scenic Heights Elementary
Odjeli:
Elementarno
E-pošta:
Xiaochuan Zhang
Naslovi:
Kineski učitelj uranjanja, kineski učitelj uranjanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Nastavnik na Spec Assign, World Language
E-pošta:
Jing Zhao
Naslovi:
Više od instruktora ružičastog, Elem Chinese Immersion Teacher
Lokacije:
Excelsior Elementary, Minnetonka Community Education Center
Odjeli:
Osnovno, Učitelj na Spec Assign, Community Education
E-pošta:
Li Zheng
Naslovi:
Razred 1 Kineski učitelj
Lokacije:
Osnovna scenska visina
Odjeli:
Elementarno
E-pošta:
Rong Zheng
Naslovi:
Para-kineski, autobuski i saobraćajni saobraćaj
Lokacije:
Osnovna scenska visina
Odjeli:
Scenske visine
E-pošta:
Xin Zheng
Naslovi:
Special Education Para, Supervisory Para, Classroom Para-Chinese
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola Istok
E-pošta:
Hong Zhou
Naslovi:
Lunchroom/Playground/Supervisory Para, Bus And Traffic Para, Classroom Para-Chinese Ktgn
Lokacije:
Osnovna scenska visina
Odjeli:
Scenske visine
E-pošta:
Courtney Ziebarth
Naslovi:
Učitelj nauke
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka West, Tonka Online
Odjeli:
Nauka
E-pošta:
Elle Ziebarth
Naslovi:
Pomoćnik programa Explorers
Lokacije:
Osnovna škola Deephaven
Odjeli:
Obrazovanje zajednice
E-pošta:
Lily Ziebarth
Naslovi:
Studentski asistent istraživača
Lokacije:
Osnovna škola Deephaven
Odjeli:
Obrazovanje zajednice
E-pošta:
Christine Ziegler
Naslovi:
Učitelj 2. razreda.
Lokacije:
Clear Springs Elementary
Odjeli:
Elementarno
E-pošta:
Stacie Ziemelis Fiedor
Naslovi:
Svjetski jezik
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola
E-pošta:
Michelle Zilmer
Naslovi:
RTI Teacher (Resp To Interv), Wilson Reading Teacher
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Osnovne, osnovne vještine/čitanje
E-pošta:
Merlin Zimmerman
Naslovi:
Nastavnik jezičke umjetnosti
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Jezička umjetnost
E-pošta:
Bailey Zimprich
Naslovi:
odbojkaški asst trener
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Obrazovanje zajednice, trener 1016, trener 1017
E-pošta:
Jane Zins
Naslovi:
Specijalista za medije
Lokacije:
Minnetonka Middle School East, Minnetonka Middle School West
Odjeli:
Media
E-pošta:
Michelle Zins
Naslovi:
Wilson učitelj čitanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli:
Osnovne vještine/čitanje
E-pošta:
Greta Zivkovich
Naslovi:
Pomoćnik programa Explorers
Lokacije:
Osnovna scenska visina
Odjeli:
Obrazovanje zajednice
E-pošta:
Dana Zucker
Naslovi:
Spasilac, spasilac sa plaže
Lokacije:
Javne škole Minnetonka
Odjeli:
vodeni
E-pošta:
Nikol Zuidema
Naslovi:
Specijalista za transport
Lokacije:
Okružni servisni centar
Odjeli:
Prevoz
E-pošta:
Ann Zweber
Naslovi:
Treći razred španskog jezika
Lokacije:
Groveland Elementary
Odjeli:
Elementarno
E-pošta: