Directory

1223... 5> pokazuje1 - 50 od 244 birača

Sarah Abelsen

Naslovi: Profesor glazbe
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeljenja: Muziku
E-pošta:

Ahmed Abshir

Naslovi: Učionica Para-Španski
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeljenja: Minnewashta
E-pošta:

Amel Ahmadi

Naslovi: Asistent programa istraživača
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeljenja: Društveno obrazovanje
E-pošta:

Shahkara Ahmadi

Naslovi: Ecfe Para, istraživači program asistent, Minnetonka predškolski para
Lokacije: Osnovna škola minnewashte, centar za obrazovanje zajednice Minnetonka
Odjeljenja: Društveno obrazovanje, Ecfe, Dec
E-pošta:

Tanya Albright

Naslovi: Učionica-španska Ktgn
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeljenja: Minnewashta
E-pošta:

Jessica Allen

Naslovi: Nastavnik razreda 1.
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeljenja: Osnovna, društveno obrazovanje
E-pošta:

Gina Altieri

Naslovi: Učionica Para
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeljenja: Minnewashta
E-pošta:

Merri Altieri

Naslovi: Asistent školskog ureda, medijski Paraprofesionalac
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeljenja: Minnewashta
E-pošta:

Andrea Anderson

Naslovi: Specijalno obrazovno para
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeljenja: Minnewashta
E-pošta:

Susan Anderson

Naslovi: Razred 2 Učitelj
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeljenja: Osnovne
E-pošta:

Cindy Andress

Naslovi: Glavni direktor
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeljenja: Minnewashta
E-pošta:

Lisa Argir

Naslovi: Bus And Traffic Para, Classroom Para, Bus And Traffic Para
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeljenja: Minnewashta
E-pošta:

Christopher Arnold

Naslovi: Staratelj
Lokacije: Srednja škola Minnetonka, osnovna škola Minnewashta
Odjeli: Zgrade i tereni
E-pošta:

Catherine Arriola

Naslovi: Visoko potencijalni učitelj
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeli: Visoki potencijal
E-pošta:

Mark Asanovich

Naslovi: Učitelj tjelesnog odgoja
Lokacije: Srednja škola Minnetonka, osnovna škola Minnewashta
Odjeli: Fizičko obrazovanje
E-pošta:

Rebecca Asche

Naslovi: Učitelj muzike, učitelj muzike
Lokacije: Osnovna škola minnewashte, centar za obrazovanje zajednice Minnetonka
Odjeljenja: Društveno obrazovanje, muzika
E-pošta:

Samantha Asplund

Naslovi: Asistent programa istraživača
Lokacije: Osnovna škola Groveland, osnovna škola Minnewashta
Odjeljenja: Društveno obrazovanje
E-pošta:

Christine Asuquo

Naslovi: Razred 4 Učitelj španski
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeljenja: Osnovne
E-pošta:

Rachel Ba

Naslovi: Pomoćnik školskog ureda
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeljenja: Minnewashta
E-pošta:

Annette Baker

Naslovi: Istraživači pomoćnik za ponašanje, ručaonica/igralište Para
Lokacije: Osnovna škola Excelsior, osnovna škola Minnewashta, Centar za obrazovanje zajednice Minnetonka
Odjeli: Community Education, Minnewashta
E-pošta:

Jamieson Barnes

Naslovi: Pomoćnik studenta istraživača
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeljenja: Društveno obrazovanje
E-pošta:

Lukas Bejts

Naslovi: Explorers Asst Site Supervisor, Explorers Club Asst Site Supv.
Lokacije: Osnovna škola Groveland, osnovna škola Minnewashta
Odjeljenja: Društveno obrazovanje
E-pošta:

Jeffrey Beckstrom

Naslovi: Razred 4 Učitelj
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeljenja: Osnovne
E-pošta:

Nataša Behboudi

Naslovi: Razred 2 Učitelj
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeli: Osnovno, Učitelj na Spec Dodjeli
E-pošta:

Nehil Bejarano Dominguez

Naslovi: Razred 5 Učitelj španski
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeljenja: Osnovne
E-pošta:

Christin Berger

Naslovi: Specijalni nastavnik obrazovanja.
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeljenja: Usluge studenata za podršku
E-pošta:

Jill Beuch

Naslovi: Okc terapeut, NBC-ot sertifikat
Lokacije: Osnovnoj školi minnewashte, srednja škola Minnetonka
Odjeljenja: Usluge studenata za podršku
E-pošta:

Kari Binning

Naslovi: Engleski Kao Drugi Lang Učitelj
Lokacije: Osnovna škola Groveland, osnovna škola Minnewashta, Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli: Esl
E-pošta:

Susan Bonnema

Naslovi: Učitelj govora
Lokacije: Excelsior osnovna, osnovna škola Minnewashta.
Odjeljenja: Usluge studenata za podršku
E-pošta:

Francine Boyce

Naslovi: Pomoćnik ureda za specijalno obrazovanje
Lokacije: Excelsior osnovna, osnovna škola Minnewashta.
Odjeli: Minnewashta, Excelsior
E-pošta:

Patricia Brandt

Naslovi: Cook Helper
Lokacije: Srednja škola Minnetonka, osnovna škola Minnewashta
Odjeli: Usluge ishrane
E-pošta:

Devan Branson

Naslovi: Lider programa istraživača
Lokacije: Osnovna škola Groveland, osnovna škola Minnewashta, osnovna škola Scenic Heights
Odjeljenja: Društveno obrazovanje
E-pošta:

Caitlyn Brice

Naslovi: Specijalni nastavnik obrazovanja.
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeljenja: Usluge studenata za podršku
E-pošta:

Carly Brown

Naslovi: Vaspitačica
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeljenja: Osnovne
E-pošta:

Cameron Brunsvold

Naslovi: Asistent programa istraživača
Lokacije: Osnovna škola Groveland, osnovna škola Minnewashta
Odjeljenja: Društveno obrazovanje
E-pošta:

Richard Buchholz

Naslovi: Učiteljica španskog u vrtiću, Učitelj na specijalnom zadatku, Čitajući Učitelj-Španski Uroni
Lokacije: Osnovna škola Clear Springs, Osnovna škola Deephaven, osnovna škola Minnewashta, Srednja škola Minnetonka Zapadno
Odjeli: Elementary, Teacher On Spec Assign, Basic Skills/Reading, Q Comp
E-pošta:

Ivy Burkhart

Naslovi: ELT Učitelj (Učitelj engleskog jezika)
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeljenja: Osnovne
E-pošta:

Zazil Burns

Naslovi: Cook Helper
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeli: Usluge ishrane
E-pošta:

Carole Carlson

Naslovi: Učitelj InstruktorSki Trener
Lokacije: Osnovna škola Clear Springs, osnovna škola Groveland, osnovna škola Minnewashta, osnovna škola Scenic Heights
Odjeli: Q Comp
E-pošta:

Christine Castillo

Naslovi: Instruktor razreda obogaćivanja, razred 4 učitelj španski
Lokacije: Osnovna škola minnewashte, centar za obrazovanje zajednice Minnetonka
Odjeljenja: Osnovna, društveno obrazovanje
E-pošta:

Sofija Cerritos

Naslovi: Učiteljica španskog, instruktor ljetnog kampa u osnovnoj školi
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeli: Osnovno, Obrazovanje zajednice, Osnovne vještine/Čitanje
E-pošta:

Mari Champeau

Naslovi: Explorers Club Program Asst
Lokacije: Osnovna škola Minnewashta, osnovna škola Scenic Heights
Odjeljenja: Društveno obrazovanje
E-pošta:

David Chesin

Naslovi: Staratelj
Lokacije: Srednja škola Minnetonka, osnovna škola Minnewashta, Srednja škola Minnetonka Zapad
Odjeli: Zgrade i tereni
E-pošta:

Maria Chopite

Naslovi: Razred 3 Učitelj španski
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeljenja: Osnovne
E-pošta:

Jennifer Chu

Naslovi: Razred 5 Učitelj
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeljenja: Osnovne
E-pošta:

Mariana Cohen

Naslovi: Učionica-španska Ktgn
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeljenja: Minnewashta
E-pošta:

Christin Congdon

Naslovi: Učitelj umjetnosti
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeli: Art
E-pošta:

Nathalie Contreras

Naslovi: Razred 4 Učitelj španski, tutor
Lokacije: Osnovna škola minnewashte, centar za obrazovanje zajednice Minnetonka
Odjeljenja: Osnovna, društveno obrazovanje
E-pošta:

Kailey Corder

Naslovi: Explorers Club Program Asst, Explorers Club Student Asst
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeljenja: Društveno obrazovanje
E-pošta:

Aubrey Cornell

Naslovi: Ručak/Igralište/Nadzorni para
Lokacije: Osnovna škola minnewashta
Odjeljenja: Minnewashta
E-pošta: