Muzika iz učionice

Muzika iz učionice počinje u vrtiću i nastavlja se kroz osmi razred. u petom razredu glazba koristi razne instrumente, aktivnosti i platforme za nastavak osnovne muzičkog obrazovanja studenata.

Učenici iz osnovne škole će naučiti:

  • Nove tehnike za brojanje ritma
  • Dobra glasovna tehnika
  • Da Reproduciraj ukulele

Učenici će također biti osporani kako bi poboljšali svoje vještine i znanje u:

  • Slušao
  • Saradnji
  • Kreativnost
  • Muzička raznolikost

Raspored muzičkog rasporeda i očekivanja su:

  • Mala lekcija iz svake šestodnevne cikluse
  • Velika grupna predavanja dva puta u svakom šestodnevnom ciklusu
  • Dovodeći iPad na muzičko predavanje
  • Mogućnost kupovine ukulelea za ličnu upotrebu
  • Mogućnost performansi (škola zavisi)

Kontaktirajte nas

Izbriši izvore: Melanie McIvor, Melanie.mcivor@minnetonkaschools.org
Ne , ne, ne. Liz Anderson, Elizabeth.Anderson@minnetonkaschools.org .
U Excelsior: Joel Gotz, Joel.gotz@minnetonkaschools.org
To je to . Mona Anderson, Mona.Anderson@minnetonkaschools.org
To je to . Becky Asche, Becky.Asche@minnetonkaschools.org
Sarah Abelsen, Sarah.abelsen@minnetonkaschools.org
Scenski Heights: Mary Renz, Mary.Renz@minnetonkaschools.org

ukuse različitih boja