Direktorij osoblja
Joseph Engeman
Naslovi:
Specijalna edukacija para, autobus i saobraćaj
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Minnewashta
E-pošta:
Jaclyn Everett
Naslovi:
Specijalna edukacija para, autobus i saobraćaj
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Minnewashta
E-pošta:
Keegan Feeley
Naslovi:
Studentski asistent istraživača
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Obrazovanje zajednice
E-pošta:
Colleen Fischer
Naslovi:
Medijski paraprofesionalac
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Minnewashta
E-pošta:
Toni Fleck
Naslovi:
Kuharski pomoćnik
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Prehrambene usluge
E-pošta:
Solveig Fredrickson
Naslovi:
Učitelj 5. razreda.
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Elementarni, visoki potencijal
E-pošta:
Kelley Fulkerson
Naslovi:
Pomoćnik programa Explorers
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Obrazovanje zajednice
E-pošta:
Julia Gagnon
Naslovi:
Behavioral Planning Para, Explorers Behavior Assistant, Bus And Traffic Para
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta, Minnetonka Community Education Center
Odjeli:
Obrazovanje u zajednici, Minnewashta
E-pošta:
Wilhelmine Gallagher
Naslovi:
Nastavnik specijalnog obrazovanja
Lokacije:
Groveland Elementary, Minnewashta Elementary, Tonka Online
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
Alexa Geyer
Naslovi:
ELT učitelj (nastavnik engleskog jezika), RTI učitelj (Resp to Interv)
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Elementarno
E-pošta:
Bryden daje
Naslovi:
Occ terapeut, Nbc-Ot certifikat
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta, Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
Jonathan Gonzalez Bonilla
Naslovi:
Nastavnik španskog jezika 1
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Elementarno
E-pošta:
Lauren Granger
Naslovi:
Studentski asistent istraživača
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Obrazovanje zajednice
E-pošta:
Erika Gregor
Naslovi:
Treći razred španskog jezika
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Elementarno
E-pošta:
Joy Gresham
Naslovi:
Učitelj prvog razreda.
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Elementarno
E-pošta:
Charles Groton
Naslovi:
Vođa programa Explorers, učitelj 1. razreda
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta, scenske visine
Odjeli:
Osnovno, Učitelj na Spec Assign, Community Education
E-pošta:
Amy Gutierrez-Paine
Naslovi:
Nadzornik fizičkog, vaspitač španskog u vrtiću, tutor
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta, Minnetonka Community Education Center
Odjeli:
Osnovno, obrazovanje zajednice
E-pošta:
Anna Hartzell
Naslovi:
Nastavnik specijalnog obrazovanja
Lokacije:
Osnovna škola Clear Springs, osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
Olivia Hashbarger
Naslovi:
Studentski asistent istraživača
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Obrazovanje zajednice
E-pošta:
Sean Haugen
Naslovi:
Nastavnik fizičkog vaspitanja
Lokacije:
Osnovna škola Groveland, osnovna škola Minnewashta, scenske visine Elementarna
Odjeli:
Fizičko vaspitanje
E-pošta:
Allison Heisserer
Naslovi:
Asistent u školskoj kancelariji
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Minnewashta
E-pošta:
Stephanie Henry
Naslovi:
Autobus i saobraćaj Para, Specijalna edukacija
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Minnewashta
E-pošta:
Mikaya Herdle
Naslovi:
Pomoćnik programa Explorers
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Obrazovanje zajednice
E-pošta:
Joseph Hessburg
Naslovi:
Tonka Online Program pomoćnik direktora, učitelj 5. razreda
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta, Okružni servisni centar
Odjeli:
Osnovno, obrazovanje i učenje
E-pošta:
Zina Hilgers
Naslovi:
Upravitelj kuhara
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Prehrambene usluge
E-pošta:
Patti Hillstrom
Naslovi:
Trpezarija/igralište Para
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Minnewashta
E-pošta:
Nathan Houfek
Naslovi:
Glavni čuvar
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Zgrade i tereni
E-pošta:
Amy Howell
Naslovi:
Occ terapeut, Nbc-Ot certifikat
Lokacije:
Osnovna škola Groveland, osnovna škola Minnewashta, Scenic Heights Osnovna škola, Minnetonka Middle School West
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
Heidi Hueffmeier
Naslovi:
Nastavnik govora, Asha certifikat
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
Kevin Joachim
Naslovi:
Explorers Asst Site Supervisor
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Obrazovanje zajednice
E-pošta:
Carol Johnson
Naslovi:
Pomoćnik glavnog ureda
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Minnewashta
E-pošta:
Kelly Johnson
Naslovi:
Autobus i saobraćaj Para, Specijalna edukacija
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Minnewashta
E-pošta:
Kirsten Johnson
Naslovi:
Nastavnik španskog jezika 2
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Elementarno
E-pošta:
Miluska Džonson
Naslovi:
Autobus i saobraćaj Para, Special Education Para, Classroom Para-Spanish Ktgn
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Minnewashta
E-pošta:
Nicole Johnson
Naslovi:
ELT učitelj (nastavnik engleskog jezika), RTI učitelj (Resp to Interv)
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Elementarno
E-pošta:
Virginia Johnson
Naslovi:
Raspored objekata
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta, Okružni servisni centar
Odjeli:
Zgrada i teren, Minnewashta
E-pošta:
Chelsea Jordan
Naslovi:
Engleski kao drugi učitelj
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, osnovna škola Minnewashta, Scenic Heights Osnovna škola
Odjeli:
Esl
E-pošta:
Marissa Jurado
Naslovi:
Treći razred španskog jezika
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Elementarno
E-pošta:
Carrie Justinak
Naslovi:
RTI Teacher (Resp To Interv), Wilson Reading Teacher
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Osnovne, osnovne vještine/čitanje
E-pošta:
Elizabeth Kaufman
Naslovi:
Učitelj 3. razreda.
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Elementarno
E-pošta:
Teresa Kertson
Naslovi:
Supervisory Para, Explorers Program Assistant
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta, Minnetonka Middle School West
Odjeli:
Obrazovanje u zajednici, Srednja škola Zapad
E-pošta:
Alexis Kleman
Naslovi:
Nastavnik specijalnog obrazovanja
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
Emily Klukken
Naslovi:
Trpezarija/igralište Para
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Minnewashta
E-pošta:
Katie Kohnen
Naslovi:
Special Education Para, Bus And Traffic Para, Classroom Para-Spanish Ktgn
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Minnewashta
E-pošta:
Gabriel Kotilinek
Naslovi:
Specijalna edukacija para, autobus i saobraćaj
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Minnewashta
E-pošta:
Melanie Kotilinek
Naslovi:
Nastavnik specijalnog obrazovanja
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
Kaley Kurtz
Naslovi:
Pomoćnik programa Explorers
Lokacije:
Excelsior Elementary, Minnewashta Elementary
Odjeli:
Obrazovanje zajednice
E-pošta:
Sarah Kyllo Becher
Naslovi:
Track & Field-Girls-Assistant, Nastavnik fizičkog vaspitanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, osnovna škola Minnewashta, Minnetonka srednja škola Zapad
Odjeli:
Fizičko vaspitanje, trener 1016, trener 1017, trener 1020
E-pošta:
Sophia Labadie
Naslovi:
Studentski asistent istraživača
Lokacije:
Osnovna škola Minnewashta
Odjeli:
Obrazovanje zajednice
E-pošta: