Kontaktirajte nas

Izbliza slikovite apstraktne slike

Sati: 8 ujutro do 4 popodne.
Adresa zgrade: Centar za obrazovanje zajednice Minnetonka, 4584 Vine Hill, Deephaven 55331
Programski ured: MCEC soba 202
Pomoćnik programa: Bet Grover 952-401-6806
Faks: 952-401-4022
Glavna linija Mcec-a: 952-401-6800
Prisustvo/zdravlje: 952-401-5993
Transport: 952-470-5366

Upute: Sa raskrsnice 494 i HWY 7, uzmite HWY 7 zapadno 3,7 km; Skrenite sjeverno (desno) na Vine Hill Road. MCEC je na lijevoj oko 1,5 km sjeverno od Vine Hill Road. MCEC je prva Školska zgrada na lijevoj.

 

U ranoj mladosti osoblje za podršku.

Vodstvo

Angie Kleinedler
Koordinator EKSEA
angela.kleinedler@minnetonkaschools.org
952-401-6808


Menadžeri za slučaj (3 do 5-godišnjaka)

Hannah Kumrud
hannah.cumrud@minnetonkaschools.org
952-401-4163

Madalyn Daven
madalyn.daven@minnetonkaschools.org
952-401-6807

Krisana Hoff
krisana.hoff@minnetonkaschools.org
952-401-4154

Jennifer Japinga
jennifer.japinga@minnetonkaschools.org
952-401-5536

Lauren Johnsen
lauren.johnsen@minnetonkaschools.org
952-401-6803

Tara LaClaire
tara.laclaire@minnetonkaschools.org
952-401-4152

Maddie Schinke
madeline.schinke@minnetonkaschools.org
952-401-4162


Prijevremene intervencije menadžera

Rochelle Brown
rochelle.brown@minnetonkaschools.org
952-401-5984

Nancy Nelsen
nancy.nelsen@minnetonkaschools.org
952-401-5996

Aleesha Berndt
aleesha.berndt@minnetonkaschools.org
952-401-4151

Kari Underwood
kari.underwood@minnetonkaschools.org
952-401-4155


Dodatno osoblje za podršku

Tara LaClaire
Obiteljski posrednik/profesionalni terapeut
tara.laclare@minnetonkaschools.org
952-401-4152

Kathryn Prell
Profesionalni terapeut
kathryn.prell@minnetonkaschools.org
952-401-6811

Ann Foss
Školska medicinska sestra
ann.foss@minnetonkaschools.org
952-401-5992

Kristen Laffe-Thao
Ali strateg
kristen.laffe-thao@minnetonkaschools.com
952-401-8114

Dawn Torine
Profesionalni terapeut
dawn.torine@minnetonkaschools.org
952-401-5997