Direktorij osoblja
Paul Rosen
Naslovi:
Muzička akademija, nastavnik muzike
Lokacije:
Minnetonka High School, Minnetonka Middle School West, Minnetonka Community Education Center
Odjeli:
Obrazovanje u zajednici, muzika, ko-nastavni plan i program
E-pošta:
Emmett Rosengren
Naslovi:
Pomoćnik ravnatelja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola
E-pošta:
Thomas Ryan
Naslovi:
Kuharski pomoćnik
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Prehrambene usluge
E-pošta:
Anna Rydeen
Naslovi:
Lacrosse-Girls-Assistant
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Trener 1019
E-pošta:
Juan Salcedo
Naslovi:
Društvene studije Španski Imm učitelj, nogometni dječaci asst trener
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Društvene studije, ko-nastavni program, trener 1016, trener 1017
E-pošta:
Angela Sammon.
Naslovi:
Upravitelj kuhara
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Minnetonka Srednja škola Zapad
Odjeli:
Prehrambene usluge
E-pošta:
Nicholas Samsal
Naslovi:
Football Boys Asst Coach
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Trener 1015
E-pošta:
Megan Sartor
Naslovi:
Softball Asst Coach
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Trener 1019
E-pošta:
Beth Scanlan
Naslovi:
Asistent u osnovnoj školi
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola
E-pošta:
Mary Schafer
Naslovi:
Prilagođeni trener kuglanja, nastavnik fizičkog vaspitanja, prilagođeni trener kuglanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Minnetonka Srednja škola Zapad
Odjeli:
Fizičko vaspitanje, ko-nastavni plan i program
E-pošta:
Luke Schmidt
Naslovi:
Lacrosse-Boys-Assistant
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Trener 1019
E-pošta:
Anna Schoeneberger
Naslovi:
Nastavnik, učitelj šestog razreda
Lokacije:
Minnetonka High School, Minnetonka Middle School East, Minnetonka Middle School West
Odjeli:
Elementary, Science, Q Comp
E-pošta:
Michael Scholz
Naslovi:
Savjetnik za robotiku
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Nastavni plan i program
E-pošta:
Darryl Schorle
Naslovi:
Kuhati
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Prehrambene usluge
E-pošta:
Anne Schulenberg
Naslovi:
Nastavnik specijalnog obrazovanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
Megan Schuler
Naslovi:
Dance-Asst, Dance-Head
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Trener 1018
E-pošta:
Ted Schultz
Naslovi:
Direktor aktivnosti
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Studentske aktivnosti
E-pošta:
Wendy Schultz
Naslovi:
Kuhati
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Prehrambene usluge
E-pošta:
Sarah Seldon
Naslovi:
Školski savjetnik
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Vođenje i savetovanje
E-pošta:
Susan Sension
Naslovi:
Nastavnik specijalnog obrazovanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
Timothy Sension
Naslovi:
Specijalna edukacija Para, Golf-Boys-Assistant
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola, trener 1018, trener 1020
E-pošta:
Scott Shaffer
Naslovi:
Učitelj avijacije
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Tech Ed
E-pošta:
Amber Shea
Naslovi:
Specijalna edukacija
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola
E-pošta:
Joseph Sherry
Naslovi:
Track & Field-Boys-Assistant, Grade 5 Teacher
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Deephaven Osnovna škola
Odjeli:
Elementarno, trener 1012, trener 1016, trener 1017, trener 1020
E-pošta:
Viktorija Ševčenko
Naslovi:
Čuvar
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Zgrade i tereni
E-pošta:
Howard Siegel
Naslovi:
Teniski trener, školski savjetnik
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Scenic Heights Osnovna škola
Odjeli:
Menadžment i savetovanje, trener 1020
E-pošta:
Jodi Siegel
Naslovi:
Nastavnik španskog jezika, profesor španskog jezika
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Nastavnik na Spec Assign, World Language
E-pošta:
Jennifer Smasal
Naslovi:
Glavni direktor
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Excelsior Elementary
Odjeli:
Srednja škola, Excelsior
E-pošta:
Andy Smith
Naslovi:
Audio Visual Production Spec.
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Komunikacije
E-pošta:
Ashley Smith
Naslovi:
Specijalna edukacija
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola
E-pošta:
Leanza Smith
Naslovi:
Specijalna edukacija
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola
E-pošta:
Amy Sommers
Naslovi:
Nastavnik karijere, nastavnik nauke
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Nastavnik na Spec Assign, Srednja škola, Nauka
E-pošta:
Rocio Sotelo Arce
Naslovi:
Svetski učitelj španskog jezika
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Svjetski jezik
E-pošta:
Rosemary Sparkman
Naslovi:
Kuharski pomoćnik
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Deephaven Osnovna škola
Odjeli:
Prehrambene usluge
E-pošta:
Lori Spear
Naslovi:
Nastavnik matematike
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Matematika
E-pošta:
Elizabeth Stanczyk
Naslovi:
Teniske djevojke Asst Coach
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Trener 1015
E-pošta:
Benjamin Stanerson
Naslovi:
Tonka Online Coord, Nastavnik nauke
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Nastavnik na Spec Assign, Science
E-pošta:
robert stefel
Naslovi:
Kuharski pomoćnik
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Prehrambene usluge
E-pošta:
John Steffen
Naslovi:
Track & Field-Boys-Assistant
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Trener 1019
E-pošta:
Molly Steffen
Naslovi:
Specijalna edukacija
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Srednja škola
E-pošta:
Jennifer Stepan
Naslovi:
Asha certifikat, učitelj govora
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Minnetonka Srednja škola Zapad
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta:
jessica stephan
Naslovi:
Track & Field-Girls-Head, Nastavnik zdravstva
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka, Minnetonka Srednja škola Zapad
Odjeli:
Zdravlje, trener 1012, trener 1016, trener 1017, trener 1020
E-pošta:
James Stephen
Naslovi:
Trener odbojke na obali
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Obrazovanje u zajednici, Coach 1015
E-pošta:
Jessica Stephens
Naslovi:
Nastavnik specijalnog obrazovanja
Lokacije:
Srednja škola Minnetonka
Odjeli:
Usluge podrške studentima
E-pošta: