Srednjoškolski štab u minnetonki

Školski savjetnici

Brad Burnham
Prezimena A-Bur
brad.burnham@minnetonkaschools.org
952-401-5816

Theresa Exenberger
Prezimena En-Han
theresa.exenberger@minnetonkaschools.org
952-401-5824

Mary Beth Wiig
Poslednja imena KB-mag
marybeth.wiig@minnetonkaschools.org
952-401-5821

Amanda Valrin
Prezime om-sam
amanda.wavrin@minnetonkaschools.org
952-401-5817

Dejvid Bierly
Prezimena "Tan-Z"
david.bierly@minnetonkaschools.org
952-401-5820

Jennifer Stout
Zadnji po imenu bus-em
jennifer.stout@minnetonkaschools.org
952-401-5818

Kayte Haagenson

Prezimena "Hao-ka"
kathryn.haagenson@minnetonkaschools.org
952-401-5819

Christina Taylor
Prezime "mah-Ol"
christina.taylor@minnetonkaschools.org
952-401-5813

Todd Poepard
Prezimena san-tam
todd.poepard@minnetonkaschools.org
952-401-5823


Osoblje okruga

Tim Greeley
Ne mogu da ga vidim 112.

Craig Horejsi
Instruktor za orijentaciju i mobilnost-distrikt 288
952-567-8237

Natalie Kuramoto
Gluhi teško sluha
natalie.kuramoto@minnetonkaschools.org
952-401-8251

Michelle Makres
Specijalista za tehnologiju za asistente
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-8125

Erin Michael
Fizioterapeut
Erin.Michael@minnetonkaschools.org
952-401-8124

Sara Rendal
Augmentativno i alternativni specijalist za komunikaciju
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-283-8113

Jessica Connolly
Audio log
jessica.connollyrussow@minnetonkaschools.org
952-283-8252

TBD
Instruktor za fizički oštećenog


Dodatno osoblje za podršku

Stephanie Brondani
Stručnjak za čitanje
stephanie.brondani@minnetonkaschools.org
952-401-5700

Melissa Feller
Socijalni radnik
melissa.feller@minnetonkaschools.org
952-401-4043

Chelsea Jordan
ELL učitelj
chelsea.jordan@minnetonkaschools.org
952-401-5944

Kathleen Leismanom
Socijalni radnik
kathleen.leisman@minnetonkaschools.org
952-401-5763

Rogene Merivether
Školska medicinska sestra
rogene.meriwether@minnetonkaschools.org
952-401-5772


Specijalni menadžeri slučajeva obrazovanja

Ramona Anderson
ramona.anderson@minnetonkaschools.org
952-283-8106

Amanda Karpp
Amanda. carpp@minnetonkaschools. ili
952-401-8114

Alyssa Engdahl
alyssa.engdahl@minnetonkaschools.org
952-401-6811

Brittany Finch
brittany.finch@minnetonkaschools.org
952-401-5774

Karin Firkus
karin.firkus@minnetonkaschools.org
952-283-8103

Rob Hager
robert.hager@minnetonkaschools.org
952-283-8110

Brent Hirsch
brent.hirsch@minnetonkaschools.org
952-401-8107

Adrienne Johnson
adrienne.johnson@minnetonkaschools.org
952-283-8114

Laural Johnson
laural.johnson@minnetonkaschools.org
952-283-8109

Scott Johnson
scott.johnson@minnetonkaschools.org
952-283-8101

Lora Krenik
Laura. krenik@minnetonkaschools. ili
952-283-8111

Angie Lohman
angela.lohman@minnetonkaschools.org
952-283-8102

Robin o ' Meara
robin.omeara@minnetonkaschools.org
952-401-5776

Dejv Olmsted
David. olmstead@minnetonkaschools. ili
952-401-5808

Jani Pankoff
jani.pankoff@minnetonkaschools.org
952-401-5884

Sara Rendal
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-401-8113

Anne Schulenberg
schulenberg@minnetonkaschools. ili
952-401-5866

Susan Senzijo
susan.sension@minnetonkaschools.org
952-401-8105

Dave Shoemaker
Upravitelj odjela/menadžer slučaja
david.shoemaker@minnetonkaschools.org
952-283-8112

Amber Skwarek
amber.skwarek@minnetonkaschools.org
952-283-8117

Tara Sweeney
Tara. sweeney@minnetonkaschools. ili
952-401-5774

Kristin Ueland
kristin.ueland@minnetonkaschools.org
952-283-8104

Džoš Vagner
joshua.wagner@minnetonkaschools.org
952-401-8108

Amelia Zumwalde
amelia.zumwalde@minnetonkaschools.org
952-401-8116


Specijalno obrazovno osoblje

Christine Breen
Izvršni direktor specijalnog obrazovanja i EL
christine.breen@minnetonkaschools.org
952-401-5036

Jonna Hirsch
Školski psiholog
jonna.hirsch@minnetonkaschools.org
952-401-5969

Michelle Makres
Specijalista za tehnologiju za asistente
Michelle. makres@minnetonkaschools. ili
952-283-8125

Kristine Pakkala
Specijalni Olakšivač obrazovanja
kristine.pakkala@minnetonkaschools.org
952-283-8115

Karin Tellekson
DAPE
karin.tellekson@minnetonkaschools.org
952-401-8283

Elizabet TIEDEMANN
A strategElizabeth.TIEDEMANN@minnetonkaschools.com
952-283-8127

SSSBanner-web

U ovom dijelu

Dom za podršku studenata