Kontaktirajte nas

Molimo vas da kontaktirate naše osoblje sa bilo kojim pitanjima vezanih za hranu Minnetonke.

Kontakti u okružnim kancelarijama

Ime Telefon E-pošta
Jane Bender, supervizor 952-401-5048 jane.bender@minnetonkaschools.org

Kristen Turnblad, asistent nadzornika

952-401-5034

kristen.turnblad@minnetonkaschools.org

Školske kontakte

Školu Ime Telefon E-pošta
Izbriši izvore

 

Patti West

 

952-401-6931 patrice.west@minnetonkaschools.org

 

Deephaven Rosemary Sparkman 952-401-6880 rosemary.sparkman@minnetonkaschools.org
Excelsior

 

Valerie Nelson

 

952-401-5628 valerie.nelson@minnetonkaschools.org

 

Puplend

 

Mary Hauge

 

952-401-5580 mary.hauge@minnetonkaschools.org

 

Minnewashta

 

Zina Hilgers 952-401-5548 zina.hilgers@minnetonkaschools.org

 

Scenski Heights

 

Diane Cody

 

952-401-5413 diane.cody@minnetonkaschools.org

 

Srednja škola istok

Ejmi LaGrange

952-401-5218 amy.lagrange@minnetonkaschools.org
Srednja škola West Deneen Vanek 952-401-5321 deneen.vanek@minnetonkaschools.org

Gimnazije Minnetonke

Deb Waldenmaier 952-401-5917 deborah.waldenmaier@minnetonkaschools.org