Mladi istraživači brinu o djeci

Kontakti u okružnim kancelarijama

Ime

Telefon E-pošta Jane Bender, supervizor
952-401-5048 Kristen Turnblad, asistent nadzornika kristen.turnblad@minnetonkaschools.org

952-401-5034

Školske kontakte

patrice.west@minnetonkaschools.org

Školu

Izbriši izvore Telefon E-pošta Jane Bender, supervizor
Patti West

 

952-401-6931

 

Rosemary Sparkman rosemary.sparkman@minnetonkaschools.org

 

Excelsior 952-401-6880 Excelsior valerie.nelson@minnetonkaschools.org
Valerie Nelson

 

952-401-5628

 

Puplend mary.hauge@minnetonkaschools.org

 

Mary Hauge

 

952-401-5580

 

Minnewashta zina.hilgers@minnetonkaschools.org

 

Zina Hilgers

 

952-401-5548 Scenski Heights diane.cody@minnetonkaschools.org

 

Diane Cody

 

952-401-5413

 

Ejmi LaGrange amy.lagrange@minnetonkaschools.org

 

Savjetovanje

952-401-5218

Deneen Vanek deneen.vanek@minnetonkaschools.org
Dodatne nastavne aktivnosti 952-401-5321 Deb Waldenmaier deborah.waldenmaier@minnetonkaschools.org

Akademski uspjeh

952-401-5917 Uči više /uploaded/photos/01/Nutrition-Services-Banner.jpg