Nagrada Joyce Gustafson
Memorijalna nagrada Joyce Gustafson
Pod pokroviteljstvom Rotari kluba Lake Minnetonka/Excelsior Rotary Club, ova nagrada je u stalnom počastu u znak sećanja na Džojs Gustafson, dugogodišnju učiteljicu muzike iz Minetonke koja je umrla u aprilu 1999. godine, nakon petogodišnje borbe sa rakom. Ova godišnja nagrada odaje priznanje zaposlenom u Minnetonki koja pokazuje posebnu posvećenost studentima, kreativnost u nastavi, podršku kolegama i visok nivo profesionalizma koji je Džojs Gustafson pokazala tokom svoje nastavne karijere u školama u Minetonki.
Kriteriji za dodjelu
- Demonstracija posvećenosti učenicima i njihovom učenju, brižno saosećanje koje uključuje sve učenike.
- Demonstrira kreativnost u podučavanju ili podršci nastavnom procesu.
- Dokaz podrške i ohrabrenja kolegama.
- Dokaz o životnoj posvećenosti pomaganju učenicima da nauče i postignu uspeh.
Ovo je prilika da se prepozna rad kolega – nastavnika, pomoćnog osoblja ili administratora, koji su ove karakteristike pokazali u radu sa studentima i kolegama. Oni koji su nominovani u poslednje tri godine i nastavnici nominovani za Dečje nagrade za izvrsnost tokom tekuće godine automatski će biti razmatrani.
Proces nominacije
- Svaki zaposlenik Minnetonke može biti nominiran. Samonominacije se ne prihvataju.
- Nominacija uključuje:
- Ime nominatora, adresa i broj telefona i njihov odnos prema kandidatu
- Ime i prezime kandidata
- Uključite poverljivi memorandum dužine ne duži od dve stranice u kome se objašnjava kako kandidat ispunjava kriterijume.
- Izbor će vršiti mali odbor naših kolega koji su upoznati sa uticajem koji je Džojs imala na naš sistem.
Prethodni primaoci
- 2023 - Emily Westlund, asistentica školskog ureda, Groveland Elementary (pogledajte video)
- 2022 - James Malewig, MMW, Učitelj (VIDEO)
- 2021 - Ali Alowonle, Clear Springs Elementary, Teacher (pogledajte video)
- 2020 - Jeff Renlund, Excelsior Nastavnik fizičkog vaspitanja
- 2019 - Angie Kallman (posthumno), MME učiteljica matematike (pogledajte video)
- 2018 - Amber Larsen, učiteljica specijalnog obrazovanja u okrugu (VIDEO)
- 2017 - Tim Felty, srednja škola Minnetonka, profesor španskog jezika
- 2016 - Margaret Gaumond, Srednja škola Minnetonka
- 2015 - Tom Condon, Minnetonka Middle School West, učitelj
- 2014 - Jerry McNeal, Scenic Heights
- 2013 - Mary Beth Wiig, Minnetonka High School, Guidance Counselor
- 2012 - Anne Redfern, Groveland Elementary, Reading Specialist
- 2011 - Bev Ginther, privremeni direktor nastave i učenja
- 2010 - Jerry Bartow, MME, profesor jezičkih umjetnosti
- 2009 - Delette Lemon, Clear Springs Osnovna, Učiteljica specijalnog obrazovanja
- 2008 - Rachel Polanski, osnovna škola Deephaven, vaspitačica vrtića
- 2007 - Melanie (Casiday) Mozingo, osnovna škola Minnewashta, učiteljica umjetnosti
- 2006 - Jan Nelson, MHS, Učitelj umjetnosti
- 2005 - Randy Nelson, MHS, Nastavnik radnog iskustva
- 2004 - Colleen Faber, Scenic Heights, socijalna radnica
- 2003 - Jim Moon, MHS, Nastavnik tehnološkog obrazovanja
- 2002 - Kathy Kirkegaard, Minnewashta, učiteljica muzike
- 2001 - Allie Cronk, Clear Springs, Učiteljica tjelesnog odgoja
- 2000 - Mary Skoy, MHS, učiteljica umjetnosti jezika
Nominacije su trenutno zatvorene.
Pitanja? celebrateexcellence@minnetonkaschools.org e-pošte